Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Снукер
| Оновлено 12 квітня 2025, 13:11
16850
6

Драматична перемога! Юліан Бойко виграв вирішальний фрейм і вийшов у Q3 ЧС

Українець у другому раунді кваліфікації обіграв Луїса Хіткота з рахунком 10:9

| Оновлено 12 квітня 2025, 13:11
16850
Драматична перемога! Юліан Бойко виграв вирішальний фрейм і вийшов у Q3 ЧС
WST. Юліан Бойко

Український снукерист Юліан Бойко виграв матч 2-го раунду кваліфікації чемпіонату світу 2025 зі снукеру в англійському Шеффілді.

Суперником 19-річного українця був 27-річний Луїс Хіткот (Англія) – професійний гравець із 2019 року, віце-чемпіон Європи 2015 U-21, двічі доходив до чвертьфіналів рейтингових турнірів. Бойко здобув надзвичайно складну перемогу з мінімальною перевагою (10:9).

Поєдинок вийшов дуже напруженим. Після першої сесії Бойко був попереду (5:3), однак згодом англієць зрівняв рахунок і навіть вийшов уперед. За рахунку 8:9 Юліан виграв важливу партію й перевів матч у вирішальний, 19-й фрейм (9:9), який виявився драматичним.

У вирішальній партії Бойко отримав велику перевагу й навіть зіграв матч-бол. Супернику були потрібні штрафні очки від Юліана, і Луїс зумів поставити складний снукер на останній червоній кулі. Бойко не влучив, і Хіткот отримав, здавалося, вирішальну атаку. Але фортуна була на боці українця – англієць схибив на кулі середньої складності, і Юліан довів партію до перемоги, забивши останню червону кулю (10:9).

У третьому раунді Бойко зустрінеться з Джо О'Коннором (Англія). Потенційні суперники у 4-му раунді – Аллан Тейлор (Англія) або Джексон Пейдж (Уельс).

Кваліфікація ЧС-2025 проходить з 7 по 16 квітня в Англійському інституті спорту в Шеффілді. Гравці змагаються за місця в 1/16 фіналу.

Фінальний етап традиційно пройде на арені Крусібл у Шеффілді – з 19 квітня по 5 травня. 16 найкращих снукеристів світу зіграють проти 16 гравців, які пройдуть складну кваліфікацію з чотирьох раундів.

Юліан Бойко отримав путівку на ЧС-2025 як чемпіон Європи U-21 2025 (EBSA). У першому раунді українець впевнено обіграв 42-річного валлійця Ендрю Паджетта (10:2). Щоб пробитися у фінальну частину турніру, Юліану потрібно виграти ще два матчі – у Q3 та Q4.

Цікаво, що Юліан Бойко повторив свій же рекорд України на чемпіонатах світу зі снукеру – в 2023 році він також дійшов до 3-го раунду кваліфікації ЧС.

Кваліфікація ЧС-2025 зі снукеру

Другий раунд. Шеффілд (Англія), 11 квітня 2025 року

Луїс Хіткот (Англія) – Юліан Бойко (Україна) – 9:10

Відеозапис матчу: сесія 1, сесія 2

Сітка кваліфікації ЧС-2025 зі снукеру

Оцініть матеріал
(92)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Всі умови погоджено. В Динамо приїхав новий тренер
Футбол | 05 грудня 2025, 20:18 3
Всі умови погоджено. В Динамо приїхав новий тренер

Михайло Федунов приєднався до тренерського штабу Костюка

Пістолет без патронів. Аллен зазнав розгромного фіаско на UK Championship
Снукер | 02 грудня 2025, 06:59 1
Пістолет без патронів. Аллен зазнав розгромного фіаско на UK Championship

Шотландець Скотт Дональдсон пройшов у 1/8 фіналу на турнірі у Йорку

Коментарі 6
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Sashamar
Якщо Бойко навчився вигравати в десайдері, це нарешті на щось схоже.
Проти О'Коннора шансів, відверто кажучи, обмаль, Джо це вже рівень "телевізійного столу". Але якщо дасть бій, буде великий молодець. Втрачати нема чого.
Tesej
А какие призовые там за выход в каждый раунд? Кто-то знает? 
Бойко красавчик, но с ОКоннором с такой игрой нечего ловить. Джо такой, что должен и в основной раунд выходить. 
vitaha33
Молодець, ще 2 кроки
locator-x
О`Коннор був в двох крутих фіналах не так давно, має перемоги в сезоні над Кайроном Вілсоном, Трампом і Мерфі (хоч в коротких матчах, а не до 10). Тим цікавіше буде подивитися, як Юліан налаштується: по суті, більшого від нього ніхто не чекав, психологічно має бути розвантаженим (якщо відпочине сьогодні нормально).