Олександр ПОНОМАРЕНКО: «Було задоволення від гонки, кайфував»
Олександр Пономаренко став бронзовим призером чемпіонату України з біатлону у масстарті
На чемпіонаті України з біатлону в Буковелі у п'ятницю, 28 березня, відбулась гонка з масстартом серед чоловіків. Переможцем став Антон Дудченко, друге місце посів Віталій Мандзин, а Олександр Пономаренко прийшов до фінішу третім.
Олександр Пономаренко після четвертої стрільби претендував на перемогу в масстарті. З однією хибою поступився другим місцем Віталію Мандзину, відставши на 8.2 секунди, а також програвши чемпіону Антону Дудченку 20.9 секунди.
Бронзова медаль у масстарті стала для Олександра третьою медаллю на ЧУ-2025. Спершу він здобув «срібло» у одиночній змішаній естафеті, після чого виграв бронзову нагороду у суперспринті.
У сезоні 2024/25 Пономаренко провів лише чотири міжнародні гонки: два спринти Кубка IBU в Арбері та один – в Брезно-Орсблі, а також коротку «індивідуалку» в Словаччині, де показав найкращий результат – 25-те місце.
Олександр Пономаренко оцінив виступи на чемпіонаті України.
«Було задоволення від гонки, кайфував. Хлопці з команди А – Віталій Мандзин та Антон Дудченко – сильніші за мене, але в них і підготовка краща, і грошей на них більше витратили (сміється). В цілому, гонкою задоволений, хотілося б чотири «нулі», але на «лежці» схибив і довелося трішки пободатися.
Втрата «срібла» на останньому колі? Хотілося, але функціонально я трішки слабший наразі. І я люблю жорсткою трасою бігати – можливо, тоді б ще поборовся. А так, по м'якій трасі – трішки не люблю. Але лижі працювали добре, в цілому задоволений гонкою.
Результати на чемпіонаті України? Це мої міні-Олімпійські ігри: коли не потрапляєш на Кубок IBU чи виступаєш там один-два рази, то чемпіонат України весною – міні-Олімпійські ігри».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Пономаренко задоволений грою в УПЛ
Зустріч завершилася сухою нічиєю
