Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Професійний бокс
|
26421
3

Джордан розповів, у чому Усик ніколи не зрівняється з Джошуа

Журналіст відзначив вміння Ентоні продавати стадіони

Джордан розповів, у чому Усик ніколи не зрівняється з Джошуа
Getty Images/Global Images Ukraine. Ентоні Джошуа

Відомий британський журналіст TalkSport Саймон Джордан відзначив вміння колишнього чемпіона світу Ентоні Джошуа продавати стадіони.

«В андеркарді бою Усик – Дюбуа має бути поєдинок Джошуа проти Паркера. У такому випадку організаторам вдасться продати весь стадіон.

Усик – найкращий боксер, але Джошуа – найкраща зірка продажів, у цьому він номер один. Він вміє підіймати планку. 96 тисяч людей прийшли подивитися на його бій з Дюбуа. Ні Даніель, ні Олександр не вміють так продавати стадіони, як ЕйДжей», – сказав Джордан.

Раніше Хірн розповів, чому колишній чемпіон світу Ентоні Джошуа відмовився проводити бій-реванш проти чемпіона світу за версію IBF Даніеля Дюбуа у лютому 2025 року.

Оцініть матеріал
(278)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 3
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Serhii P.
Сидить Джошуа в касі і квитками торгує ))
Ron Noiill
Так він тоді не ту професію вибрав   І ці придурки кажучи постійно таку маячню , на повному серйозі вважають себе експертами.
Cruyff
Нехай продає, а Усик буде його на цих зібраних стадіонах перемагати
Всі у виграші