Боксер провів у в'язниці 47 років через злочин, якого не здійснював
Івао Хакамада отримає грошову компенсацію за кожен день перебування в ув'язненні
Японський боксер Івао Хакамада отримає грошову компенсацію через те, що помилково провів у в'язниці 47 років.
Він працював на фабриці з виробництва пасти місо (з сої). У 1966 році боксера заарештували та звинуватили у вбивстві начальника, його дружини та двох дітей. Хакамада свою провину визнав, але на суді заявив, що був змушений так зробити через тортури та побої. Головним доказом у справі стала кров на сорочці японця.
В 2014 році незалежна експертиза показала, що ДНК Івао не збігається з тими слідами, які були виявлені на місці злочину. Усі докази, які раніше використовувалися у справі, було визнано недійсними, а сам чоловік вийшов на волю. Всесвітня боксерська рада вручила японцю спеціальний чемпіонський пояс з цього приводу.
Напередодні стало відомо, що окружний суд префектури Сідзуока в Японії зобов'язав уряд виплатити 89-річному Хакамаді грошову компенсацію у розмірі 1,5 млн доларів (83 долари за кожен день перебування у в'язниці).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
7 грудня перестало битися серце Володимира Анатолійовича Сисенка
У Житомирі проблеми зі світлом