Карл ФРОЧ: «Усик не переміг би його. Він би забив і порвав на шматки»
Карл Фроч оцінив потужність Джорджа Формана
Колишній чемпіон світу Карл Фроч розповів, як би у сучасному хевівейті виглядав Джоджд Форман.
«Якби Форман жив у сучасну еру боксу, то ви б забули про всіх теперішніх топів суперважкої ваги. Я думаю, що Форман переміг би і Усика, бо він надто великий. Ніхто би не зміг зараз тягатися з Джорджем. Форман би зараз забив усіх і порвав на шматки», – сказав Фроч.
22 березня 2025 року боксерський світ сколихнула трагічна звістка – на 76-му році життя перестало битися серце в легендарного супертяжа Джорджа Формана.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Війна
|
29 грудня 2025, 09:00
0
Вікторові Кобзистому було 44 роки
Футбол
|
30 грудня 2025, 07:05
2
Клуб готовий розвантажити зарплатну відомість
Коментарі 3
Популярні
Нові
Старі
Це називається якбитологія)
А Фроч той іще унікал. Взагалі то Джордж періоду 60-х - 70-х це боксер габаритами з Усика (трішечки навіть нижчий) та вагою близько 100 кг, який до всього окрім потужного удару не мав ніяких інших козирів (техніка просто жах, захист не краще техніки). Форман 90-х боксував раціонально, десь навіть краще в захисті, але був дуже старим та повільним, і фактично перемагав тільки за рахунок удару, а якщо удар не доносив, то програвав (де факто а не де юре) навіть таким перцям як Аксель Шульц, молодшим (в 42-43 роки) виглядав звісно краще, наприклад проти Холліфілда, але все одно чемпіонів не витягував. Тепер що до сучасності. Проти Усика "старий" Форман 90-х влетів би за очками щось типу 120-180...118-110, навіть Форман зразка Холліфілда упевнено програв би за очками. Молодий Форман мав би якісь шанси забити важкими ударами, але з Усиком таке скоріш за все не пройшло б. Форман не мав би перевах ні в габаритах (чим він користувався в 60-х - 70-х роках), ні в масі, програвав би явно на ногах, в техніці та інтелекті, і мав бі перевагу тільки в силі удару, але Усик не скляний і від ударів не втрачає контроль поєдинку, тому і молодий Форман мав би мало шансів з Усиком. Те що стосується інших топів сучасності, тот що б Форман робив наприклад з Фьюрі особисто мені взагалі не зрозуміло. Як би він боксував проти настільки набагато більшого та важчого за себе боксера це загадка, особливо враховуючи те, що сам Форман в молодості звик брати потужністю та габаритами, а тут в обох компонентах люто поступався б. З Джошуа складніше. Звісно Джошуа значно габаритніший, та фізично сильніший за молодого Формана, але проблеми з психологією, скляність підборіддя та жахлива витривалість могли б запросто дати змогу Форману розбити Джошуа своїми потужніми ударами.
Якби на голові росли гриби....
Популярні новини