«Чао!». Берман пояснив своє зухвале святкування під час обгонів в Китаї
Новачок Хаас прорвався з 17-го місця до топ-8
Пілот Хаас Олівер Берман провів вражаючий Гран-прі Китаю 2025 року, прорвавшись із 17-го місця на старті до восьмої позиції після фінішу. Спочатку він перетнув лінію десятим, проте отримав підвищення до восьмої позиції після дискваліфікації Льюїса Хемілтона, Шарля Леклера та П'єра Гаслі.
Протягом гонки 19-річний британський пілот здійснив серію ефектних обгонів і навіть влаштував шоу по командному радіо. Проходячи суперників, він вигукував «Чао!», що потрапило в офіційну трансляцію. Берман не підозрював, що його слова викличуть таку реакцію серед уболівальників, поки не побачив фрагмент перед інтерв’ю на F1 TV.
Журналістка Лаура Вінтер одразу підхопила цей момент і запитала:
Оллі, по-перше: чао! Давай, пояснюй це – нам сподобалася твоя зухвалість у радіоперемовинах!
Берман відповів із посмішкою:
Мені зараз трохи соромно. Я обігнав когось і просто вигукнув «чао». Це сталося двічі в 14-му повороті – проти пілотів Ред Булл та Альпін. Я справді насолоджувався цими обгонами.
Після двох етапів сезону Берман посідає 12-те місце в особистому заліку з чотирма очками. Розмірковуючи про свій виступ у Шанхаї, він зазначив:
Це був чудовий день, я надзвичайно задоволений результатом – якщо чесно, не очікував заробити очки. Всі налаштування, які ми застосували до машини, спрацювали. Приємне відчуття – коли ти просто робиш свою справу і отримуєш винагороду.
Я не думав, що ми зможемо провести гонку з однією зупинкою, але шини витримали набагато краще, ніж у спринті. Машина була фантастичною, а команда виконала неймовірну роботу, щоб змінити ситуацію після складної суботи. Велика честь їм – вони чудово впоралися.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Японці намагалися зберегти позиції Цуноди у Ред Булл, запропонувавши знижку на мотори
У послугах 23-річного футболіста зацікавлений «Наполі», який планує підсилити склад