Гравець ZywOo встановив рекорд за кількістю MVP у кар’єрі HLTV
Француз випередив s1mple і наблизився до нового історичного досягнення
Француз Маттьє «ZywOo» Ербо став гравцем із найбільшою кількістю нагород HLTV MVP, здобувши свою 22-гу медаль на ESL Pro League Season 21. Він перевершив попередній рекорд Олександра «s1mple» Костилєва, який мав 21 нагороду, а також рекорд за кількістю MVP на великих турнірах (15 проти 14 у українця).
Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua
Це друга медаль французької зірки у 2025 році після його домінування на IEM Katowice. Цей успіх ще більше зміцнює його позиції у боротьбі за рекордний четвертий титул гравця року.
ЗywOo завершив турнір із неймовірним рейтингом 1.43, 90 ADR та 1.14 KPRW за 15 карт. Він демонстрував стабільну топову гру, маючи 10 карт із рейтингом 1.44 або вище та лише дві карти у мінусі.
Груповий етап француз відіграв із рейтингом 1.49, у плей-оф – 1.39, а у гранд-фіналі – 1.28. Його перемога в боротьбі за MVP не викликала сумнівів, хоча Шахар «flameZ» Шушан також показав відмінну гру в плей-оф (1.33).
Гравці з найбільшою кількістю нагород HLTV MVP:
- Маттьє «ZywOo» Ербо – 22 MVP (15 Big Events)
- Олександр «s1mple» Костилєв – 21 MVP (14)
- Ніколай «device» Рідц – 19 MVP (11)
- Крістофер «GeT_RiGhT» Алесунд – 10 MVP (2)
- Кенні «kennyS» Шруб – 10 MVP (3)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
У команді вважають, що стосунки між гравцями – професійні
На цей раз команда програла Норвегії