MOUZ – spirit. Прогноз и анонс на матч ESL Pro League S21
Поєдинок відбудеться 15 березня о 16:45 за Києвом
В четвер, 13 березня, відбудеться чвертьфінальний матч ESL Pro League Season 21 «MOUZ» – «spirit». Турнір проходитиме без глядачів на студії ESL у Стокгольмі, Швеція.
MOUZ
Початок групового етапу для цього клубу був впевнений перемігши бразильців з Furia і не самих сильних у цьому сезоні Falcons. Але на шляху до плей-оф команді трапився французький гранд Vitality, які також знаходяться у чвертьфіналі. Лише цьому колективу вдалося зупинити безпрограшний шлях до плей-оф.
У чвертьфіналі проти G2 Esports «Мишки» показали гарну форму. Попри індивідуальні блискучі моменти від m0NESY та huNter-, G2 втратили шанси через слабку атаку на Inferno та помилки в економіці на Ancient. MOUZ здобули п’яту поспіль перемогу на Nuke, що може стати ключовим фактором у майбутньому матчі, оскільки spirit раніше мали труднощі на цій карті.
Spirit
Топ-1 команда світу, з топ-1 гравцем світу 2024 року, а також переможець останнього мейджору у Шанхаї. Для цього колективу турнір був дуже легким, усі суперники були знищені з рахунком 2:0.
Попри не найкращу гру donk у чвертьфінальному матчі проти Eternal Fire, команду врятував chopper, чиї ключові дії допомогли втримати перевагу на Nuke. Після провалу на Anubis Spirit повернулися на Mirage, де donk взяв ініціативу, забезпечивши впевнену перемогу.
Особисті зустрічі
Остання зустріч цих клубів відбулась у півфіналі останнього мейджора у Шанхаї, обидві команди продемонстрували неймовірний перфоменс, але все ж гра закінчилась на користь spirit з рахунком 2:1.
Прогноз
Команди можуть продемонструвати видовищний CS. Хоч MOUZ і стали переможцями на PGL Cluj-Napoca, проте на цьому турнірі не було spirit, а вони явно є фаворитами на кожному турнірі. Переможець на першій мапі може стати spirit. Букмекерська компанія FAVBET оцінює ймовірність такого результату коефіцієнтом 1,55.
MOUZ16:45
spiritЯкщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Матчі будуть у форматах Bo1 та Bo3
Владіслав Бленуце так і не зумів завоювати місце у стартовому складі київської команди