Сергій ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО: Після операції серйозного суперника чекати не варто
Легендарний український боксер розповів про свої плани

Багато хто вважає Сергія Деревʼянченка одним з найбільш недооцінених українських боксерів, адже за його спиною велика кількість боїв з найкращими спортсменами сучасності. Деревʼянченко є одним з небагатьох боксерів, якому вдалося провести потужний та конкурентний бій проти Геннадія Головкіна.
Однак, незважаючи на це, українець так і не зміг жодного разу стати чемпіоном світу у професійному боксі. Про свої плани на майбутнє Сергій Деревʼянченко розповів у інтервʼю сайту Sport.ua.
– Розкажіть, як зараз проходять тренування у вас? Який режим тренувань?
– Я загалом відновлювався і відновлююсь, руку свою відновлюю і паралельно почав вже спарингувати. Все ніби добре, і зараз вже починаю більш серйозно тренуватись, не дивлячись на руку.
– Тобто можна сказати, що з рукою вже все добре чи все ще відчувається дискомфорт?
– Не відчувається сильного дискомфорту. Відновлення проходить добре. Думаю ніяких проблем не повинно бути з цим.
– Коли ви будете готові провести свій наступний поєдинок і чи ведуться якісь перемовини стосовно цього?
– Ми плануємо провести бій десь у квітні-травні.
– Слід очікувати, що цей бій відбудеться у Сполучених Штатах?
– Я думаю так, він відбудеться в США.
– Чи відомо щось про вашого суперника? Наскільки важливим буде цей бій?
– Ні, про суперника інформації немає. Може бути такий бій, як тут кажуть «easy fight», щоб закрити поразку. Тим більше, я після операції, тому на серйозного суперника чекати не варто.
– Які у вас плани на майбутнє? Чи є зараз конкретні імена боксерів, з якими ви б хотіли ще провести поєдинки?
– Всі хочуть боксувати з Канело, і я не виключення, тому що він дуже серйозний, і зараз він є чемпіоном, це по-перше. По-друге – коли ти з ним боксуєш, то можеш заробити багато грошей.
– Ми бачили, що ви підтримували Дениса Берінчика в бою проти Кейшона Девіса. Як вважаєте, чого не вистачило Денису, щоб перемогти?
– Дуже гарне питання. Я думаю, що Кейшон молодий боксер і зараз на піку. Мені здається, що Денису потрібно було більше часу провести в Штатах, більше спарингувати з такими сильними боксерами, як Кейшон.
– Тобто, Денису не вдалося підготуватися належним чином?
– Ні. Він тренувався в Іспанії, проводив кемп в Лос-Анджелесі. Напевно, він був готовий. Просто дуже важливо, щоб ти приходив на спаринги, і в тебе були схожі хлопці по силі, ти з ними спарингуєш і звикаєш до цього, до такої сили. Берінчик не робив цього, і в нього були ніби спаринг-партнери з Мексики, але це взагалі зовсім інші боксери.
– Що б ви порадили далі Денису Берінчику? Чи варто йому завершувати кар'єру після втрати цього титулу?
– Ну я не знаю. Він дорослий, знає сам, що йому потрібно і що він хоче. Особисто як я собі кажу: "ніколи не здаватись" та завжди йти до своєї мети.
– Олександр Усик нещодавно заявляв, що хотів би знову зустрітись з Даніелем Дюбуа. Як вважаєте, хто переможе у цьому бою, якщо він відбудеться? Усик чи Дюбуа?
– Тут фаворит Усик. В першому бою він переміг і у реванші теж буде фаворитом, якщо він відбудеться. Скажу так, що в Дюбуа і перший бій був такий доволі напружений, другий бій буде ще більше напружений, ніж перший.
– Що ви думаєте з приводу можливого повернення Володимира Кличка до рингу? І якщо взагалі хотіли б його повернення, то з яким суперником?
– Я вважаю, те що я бачу по відео, Володимир в дуже гарній формі, він постійно підтримував форму, так що це буде цікаво, якщо він повернеться. Я думаю, що в нього була досить довга перерва, тому йому потрібен «easy fight», щоб відчути ринг, а потім вже наступний бій з більш достойним і серйозним суперником. Зараз хевівейт це дуже цікава вагова категорія.
– 39 років це вже доволі серйозний вік для боксера. Чи не думаєте над завершенням кар’єри та скільки боїв плануєте провести?
– Ну я планую ще пару боїв провести. Точну кількість не можу сказати.
– Чим плануєте займатись після завершення кар'єри боксера?
– Це дуже цікаве і складне питання, тому що, я поки що не думав, чим буду займатись. Зараз моя увага вся на тренуваннях і боях, а потім вже, коли я скажу, що завершую кар'єру, тоді буду думати.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Джуд назвав найкращих одноклубників


Видання ESPN опублікувало оновлену версію найкращих спортсменів


