Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Мотоспорт
| Оновлено 24 лютого 2025, 13:20
92
0

WorldSBK. Хаос у суперпоулі, битва п’ятьох на останньому колі, клас Булеги

Стартував сезон у світовому чемпіонаті супербайків

| Оновлено 24 лютого 2025, 13:20
92
0
WorldSBK. Хаос у суперпоулі, битва п’ятьох на останньому колі, клас Булеги
WorldSBK. Ніколо Булега

На вихідних, 22-23 лютого, на австралійській трасі «Філіп-Айленд» пройшов перший етап світового чемпіонату супербайків WorldSBK 2025.

Superbike

Топ-10 (Гонка 1): Булега, Разгатлиолу, Баутіста, Петруччі, Реддінг, Янноне, Локателлі, А. Лоус, Бассані, С. Лоус.

Топ-10 (Суперпоул): Булега, Разгатлиолу, Янноне, Баутіста, Петруччі, Реддінг, Ван дер Марк, Локателлі, Гарднер, А. Лоус.

Топ-10 (Гонка 2): Булега, Баутіста, Янноне, Реддінг, Петруччі, С. Лоус, Локателлі, А. Лоус, Монтелла, Бассані.

У головному класі Superbike основні події розгорнулися у Суперпоулі. Вже на першому колі у четвертому повороті вилетіли кілька райдерів. У тому числі – чинний чемпіон світу Топрак Разгатлиолу із заводської команди BMW та дворазовий чемпіон світу Альваро Баутіста із заводської команди Дукаті, одні з головних фаворитів сезону. Але обидва змогли повернутися у гонку. Топрак у підсумку фінішував на другому місці і програв лише головному герою вікенду, партнеру Баутісти за командою Ніколо Булезі. Італієць виграв кваліфікацію, обидві гонки, суперпоул та встановив найшвидше коло у першій гонці. При цьому загалом у трьох гоночних сесіях Булега лідирував 47 кіл із 50.

Supersport

Топ-10 (Гонка 1): Манці, Бут-Еймос, Шреттер, Бендснейдер, Онджу, Масія, Бейлісс, Дебіс, Маяс, Алькова.

Топ-10 (Гонка 2): Бут-Еймос, Манці, Бендснейдер, Рінальді, Алькова, Маяс, Бейлісс, Карделус, Тоба, Востатек.

Але головною окрасою вікенду став фініш перших перегонів у класі Supersport, де на останніх колах за перемогу боролися одразу п'ятеро райдерів та ініціатива по черзі переходила від одного до іншого. І найкращим у цій битві став райдер молодіжної програми Ямаха Стефано Манці. На фініші його спробував атакувати Жауме Масія з команди Orleac і обидва райдери фінішували пліч-о-пліч, але ніякого сенсу ця атака не мала – молодий іспанець отримав десятисекундний пенальті за порушення на піт-лейн і в підсумковому протоколі опустився на шосте місце. Але перші троє райдерів без урахування Масії фінішували в межах півсекунди – менше, ніж у другій гонці Манці, який став другим, програв переможцю Тому Буту-Еймосу із заводської команди Triumph.

Оцініть матеріал
(1)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

5 грудня у Вашингтоні Україна дізнається потенційних суперників на ЧС-2026
Футбол | 05 грудня 2025, 06:23 15
5 грудня у Вашингтоні Україна дізнається потенційних суперників на ЧС-2026

Церемонія жеребкування призначена на 19:00 за київським часом

ОФІЦІЙНО. УЄФА покарав УАФ після матчу з Ісландією в кваліфікації ЧС-2026
Футбол | 04 грудня 2025, 22:39 9
ОФІЦІЙНО. УЄФА покарав УАФ після матчу з Ісландією в кваліфікації ЧС-2026

Союз європейських футбольних асоціацій оштрафував Українську асоціацію футболу

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.