ВІДЕО. Макс Ферстаппен помічений на тестах Астон Мартін GT3
Чемпіон світу тестує GT3: Ферстаппен на трасі у Франції

Макс Ферстаппен продовжує підготовку до офіційних передсезонних тестів у Бахрейні, які відбудуться наступного тижня, перед тим як розпочати захист свого чемпіонського титулу.
Нідерландського гонщика помітили під час тестування автомобіля Астон Мартін GT3 на трасі Поль Рікар – колишньому місці проведення Гран-прі Франції.
Літак Ферстаппена також зараз перебуває у Франції, де він продовжує підготовку до боротьби за п’ятий поспіль чемпіонський титул.
Це не перший випадок, коли Ферстаппена бачили за кермом Астон Мартін GT3 – у попередні роки він також тестував цей автомобіль на різних трасах. Його ім’я неодноразово пов’язували з Aston Martin під час зимових канікул після повідомлень про угоду на 1 мільярд доларів, однак команда із Сільверстоуна категорично заперечила ці чутки.
У соціальних мережах фанатський обліковий запис чотириразового чемпіона світу опублікував серію відео, на яких Ферстаппен тестує болід GT3 перед передсезонними тестами в Бахрейні.
More of Max today. He is testing GT3 cars this weekend. Seems like he is testing since yesterday and probably Thursday!!! pic.twitter.com/VvudbKm7Nk
— Ana 🦁 (@maxvcalloway) February 22, 2025
MAX IS TESTING HIS GT3 CARS THIS WEEKEND ON TRACK!!!! pic.twitter.com/fSLbrXO2e0
— Ana 🦁 (@maxvcalloway) February 22, 2025
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Тренерський штаб «моряків» оцінює продуктивність


Останній сезон разом. Команда присвятила ліврею Хонді


