Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Чемпіонат світу
| Оновлено 14 лютого 2025, 15:55
474
0

«Стався спазм». Петренко пояснила невдалий виступ в першій гонці ЧС-2025

Біатлоністка під час змагання почувалася погано

| Оновлено 14 лютого 2025, 15:55
474
0
«Стався спазм». Петренко пояснила невдалий виступ в першій гонці ЧС-2025
Getty Images/Global Images Ukraine. Ірина Петренко

Українська біатлоністка Ірина Петренко підбила підсумки першої гонки чемпіонату світу в Ленцергайде у форматі змішаної естафети. Спортсменка стартувала першою в гонці, проте продемонструвала невдалий результат. Ірина використала два запасних патрони та передала естафету, знаходячись на 17-му місці.

«Були певні проблеми з диханням, стався спазм. Друга половина гонки вже пішла, можна сказати, не за планом. На пристрілці під час першого кола почувалася добре, не думала навіть, що таке може статися.

Можливо, і гори, і висота даються взнаки. Я доволі важко почуваюся на високогірних етапах.

Не можу навіть сказати про завдання на ЧС-2025, бо я виступала і не мала форми, в якій мала б бути. В принципі, літо пройшло чудово, потім зламала ногу і вибула аж на три місяці.

Сезон схожий на американські гірки: десь починаєш набирати, потім знову прибиває. Зараз наче в більш-менш оптимальній формі перебуваю і сподіваюся, що покажу непоганий результат.

Почуваюся добре сьогодні. Сподіваюся, у спринті буде набагато краще, без жодних форсмажорів», – сказала Петренко.

Як підсумок, збірна України фінішувала восьмою в змішаній естафеті.

Оцініть матеріал
(4)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.