OG відправили MoDo на лаву запасних після десяти місяців у команді
Румунський гравець покинув основний склад, а клуб почав пошуки нового снайпера
OG оголосили про відсторонення Меделіна-Андрея «MoDo» Міреа, завершивши його десятимісячний період у складі організації. У заяві клубу зазначено, що MoDo отримав дозвіл на пошук нових можливостей.
Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua
«Ми щиро вдячні йому за відданість та наполегливу працю під час його перебування в команд. У найближчі тижні ми зосередимося на пошуку найкращого можливого доповнення до активного ростеру».
MoDo відреагував на новину у соцмережі X, подякувавши організації:
«Дякую всім з OG. Було чудово працювати разом. Тим часом я візьму трохи часу для себе, щоб повернутися сильнішим у грі та ментально!»
MoDo приєднався до OG у квітні минулого року з TSM, спочатку зробивши собі ім’я у складі національної команди Nexus протягом 2023 року. У 21-річного гравця було нелегке завдання – замінити Юліана «regali» Харяу, однак він не зміг виправдати очікувань, маючи середній рейтинг 1.02 за час перебування в команді.
Окрім індивідуальних труднощів, OG також не змогли досягти стабільних результатів. Найкращими здобутками команди стали друге місце на Skyesports Masters одразу після приходу MoDo та топ-4 на Thunderpick World Championship 2024. В іншому команда не вигравала значущих турнірів і не кваліфікувалася на великі LAN-події, окрім BLAST Fall Groups 2024.
Поточний склад OG:
- Мацей «F1KU» Міклас
- Олле «spooke» Грундстрьом
- Крістіан «Buzz» Андерсен
- Крістоффер «Chr1zN» Сторгаард
- Тренер: Ламбер «Lambert» Пріжан
- На лаві запасних: Меделін-Андрей «MoDo» Міреа
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Команда увійшла до топ-20 рейтингу VRS
Завдання виконали: Арсенал, Баварія, ПСЖ, Ман Сіті, Аталанта