Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
| Оновлено 12 лютого 2025, 23:57
3999
0

20-річний українець зробив у Польщі перший хет-трик у кар’єрі

Михайло Ковальчук поступово набирає оберти в Польській хокейній лізі

| Оновлено 12 лютого 2025, 23:57
3999
0
20-річний українець зробив у Польщі перший хет-трик у кар’єрі
Фото з соцмереж. Михайло Ковальчук з шайбою, якою зробив хет-трик

20-річний український нападник Михайло Ковальчук відзначився хет-триком у матчі 43-го туру Польської хокейної ліги, в якому його «Сянок» переміг 7:2 «Подгале» з Нового Тарґа.

Для українця це хет-трик – перший у дорослій кар’єрі. Нещодавно він відзначився за «Сянок» першою шайбою, а також дебютував за національну команду України.

Михайло розпочинав гру в другій ланці і вже на 63-й секунді зрівняв рахунок у зустрічі. Наприкінці другого періоду українець реалізував більшість і провів четверту шайбу своєї команди, а в ендшпілі зустрічі встановив остаточний підсумок.

Для «Сянока» ця перемога – лише сьома в сезоні. З 20 очками команда посідає восьме, передостаннє місце в ПХЛ, випереджаючи лише «Подгале». Восьме місце є останнім прохідним у плей-оф. До завершення регулярного чемпіонату залишається лише два матчі. Зараз вже зрозуміло, що «Сянок» зустрінеться в плей-оф з переможцем регулярного сезону GKS «Тихи».

Ковальчук в 11-ти матчах за «Сянок» закинув 5 шайб і віддав 2 асисти. В цю команду він переходив у ході чемпіонату на правах оренди з GKS «Катовіце», щоб мати більше ігрової практики.

Оцініть матеріал
(18)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Динамо може втратити одного з лідерів. Він цікавий іменитому клубу
Футбол | 05 грудня 2025, 18:00 9
Динамо може втратити одного з лідерів. Він цікавий іменитому клубу

Тарас Михавко привертає увагу «Галатасараю»

Динамо отримає солідне підсилення напередодні матчу чемпіонату з Кудрівкою
Футбол | 05 грудня 2025, 11:47 5
Динамо отримає солідне підсилення напередодні матчу чемпіонату з Кудрівкою

Микола Шапаренко, Крістіан Біловар та Шола Огундана повернулися до загальної групи

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.