Бежура та Лавренюк стали найкращими спортсменами України у січні 2025 року
У НОК України назвали лауреатів першого місяця року
Шпажистка Джоан Фейбі Бежура та скелетоніст Ярослав Лавренюк – найкращі спортсмени України у січні 2025 року.
4 лютого 2025 року відбулось засідання експертної комісії Національного олімпійського комітету України, на якому були визначені лауреати щомісячного конкурсу найкращих спортсменів і тренерів місяця.
Комісія врахувала досягнення українських спортсменів на провідних міжнародних змаганнях у січні в олімпійських видах програми і визначила лауреатів.
Найкраща спортсменка січня 2025 року – Джоан Фейбі Бежура, яка стала бронзовою призеркою етапу Гран-прі з фехтування на шпагах, що проходив у Досі (Катар).
Найкращий тренер січня 2025 року – Михайло Подольський, особистий наставник Джоан Фейбі Бежури.
Найкращий юний спортсмен січня 2025 року – Ярослав Лавренюк, який здобув титул чемпіона світу зі скелетону серед юніорів у віковій категорії U-20 на змаганнях у Санкт-Моріці (Швейцарія), а також виборов бронзові медалі чемпіонату Європи серед юніорів у категоріях U-23 та U-20 в Сігулді (Латвія).
Найкращий тренер юного спортсмена січня 2025 року – Сергій Лавренюк, особистий тренер і батько Ярослава Лавренюка.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Підопічні Маскерано з двома асистами Лео обіграли суперників 3:1 у фіналі турніру
Ферстаппен переміг, але чемпіоном став Норріс
