Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Снукер
| Оновлено 07 березня 2025, 04:52
2702
1

Чотири перемоги поспіль. Бойко вийшов у півфінал снукерного турніру Q Tour

Українець виграв у Фергала Квінна та розгромив Шона О'Саллівана

| Оновлено 07 березня 2025, 04:52
2702
1
Чотири перемоги поспіль. Бойко вийшов у півфінал снукерного турніру Q Tour
WSF. Юліан Бойко

Український снукерист Юліан Бойко вийшов до 1/2 фіналу 7-го турніру аматорської серії Q Tour сезону 2024/25, який проходить у Landywood Snooker Club в англійському регіоні Стаффордшир.

9 лютого Бойко виграв матч 1/8 фіналу в Фергала Квінна з Північної Ірландії (4:2), а потім у чвертьфіналі розгромив Шона О'Саллівана (4:0).

На день раніше в 1/32 фіналу Бойко обіграв Халіма Хуссейн з Англії з рахунком 4:1, а потім зробив камбек з рахунку 0:3 і переміг Ейдана Мерфі з Англії (4:3) в 1/16 фіналу.

Суперником Бойка у 1/2 фіналу 9 лютого о 18:00 буде Ділан Емері з Уельсу, який днем ​​раніше вибив із турніру українця Антона Казакова. В іншому півфіналі зустрінуться англійські снукеристи Ален Кленшоу та Ліам Хайдфілд.

Дійшовши до цього етапу, Бойко гарантував собі участь у турнірі Q Tour Playoff, у якому будуть розіграні 3 путівки до Світового снукерного туру.

Снукер. Q Tour 7

Стаффордшир (Англія), 7–9 лютого

Матчі Юліана Бойка

Сітка плей-оф

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(20)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
юрiй Богданов
Нарешті. З Мерфі понервував. Давай, вигравай.