У Нью-Йорку виступають найкращі спринтери. Дивитись онлайн. LIVE трансляція
У Нью-Йорку проходить етап Всесвітнього легкоатлетичного туру у приміщенні

8 лютого в Нью-Йорку відбувається етап Всесвітнього легкоатлетичного туру у приміщенні. Він має назву Millrose Games.
Серед відомих спортсменів у спринті будуть змагатися: призер чемпіонату світу Трейвон Бромелл (60 метрів, США) і олімпійська чемпіонка, американка, Масаї Рассел. Також багато відомих легкоатлетів будуть і на середніх дистанціях. На чоловічій милі (1609 метрів) буде боротися за перемогу відомий американець Коул Гокер та австралієць Олівер Гоар.
Загалом, 6 дистанцій входять у світовий залік World Athletics: 60 метрів, 60 метрів з бар'єрами, 600 метрів, 800 метрів, миля, 3000 метрів.
Змагаються не тільки зірки. У турнірі проходять і національні змагання, де беруть участь багато американських спортсменів і навіть місцевих школярів.
Відеотрансляція змагань відбудеться на Суспільне. Спорт. о 23:00.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Аліна Мельник ухвалила несподіване рішення


Український боксер розповів про перший поцілунок з Катериною


