Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

ЯСТРЕМСЬКА: «Усі говорять про мої 40 віннерів. Але скільки невимушених?»

Даяна прокоментувала перемогу над Кларою Таусон у півфіналі п'ятисотника у Лінці

ЯСТРЕМСЬКА: «Усі говорять про мої 40 віннерів. Але скільки невимушених?»
Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська

Українська тенісистка Даяна Ястремська після перемоги над Кларою Таусон відповіла на запитання прес-служби WTA:

– Вітаю з виходом у фінал. Ви показали дуже впевнену гру проти суперниці, яка у 2025 році показує чудову форму. Мабуть, ви дуже радієте, що змогли завершити матч у двох сетах?

– Так, я дуже рада. Це мій перший вихід у фінал за три роки, тому емоції просто чудові. Матч був непростим. Думаю, що в першому сеті я показала дуже хороший теніс. У другій партії у мене виникли деякі проблеми в голові, і це не пов'язано з грою. Я трохи відволікалася на інші речі, але не буду говорити конкретно на що. Загалом, вважаю, що це був цікавий матч – розіграші проходили швидко й інтенсивно. Тож я задоволена.

– Мені здалося, що сьогодні ви здорово «розтягували» корт, особливо коли били по ширині, звільняючи простір для віннерів. Сьогодні у вас 40 «чистих» м'ячів. Розкажіть, якими аспектами своєї гри ви задоволені найбільше?

– Усі кажуть, що в мене 40 віннерів сьогодні, але мені цікаво, скільки в мене невимушених помилок? Думаю, їх теж було чимало.

Я люблю грати агресивно і люблю бити навиліт. З кожним матчем тут я набуваю дедалі більшої впевненості, і завдяки цьому мої удари стають кращими та сильнішими, звідси і велика кількість віннерів. Не знаю, але мені подобається мій стиль гри.

– Ви згадали невимушені помилки. Схоже, загалом ви задоволені виступом, але все одно хочете більшого. Наскільки важливо зберігати такий менталітет, коли йдете до фіналу?

– Я приймаю свої помилки, бо знаю, що це частина моєї гри. Але я намагаюся працювати над тим, щоб бути більш стабільною – при такій самій кількості віннерів робити трохи менше невимушених помилок. Незважаючи на це, вважаю, що цей турнір складається для мене дуже успішно. Навіть якщо в мене було досить багато помилок, завдяки віннерам я зараз у фіналі

– Ми бачимо на трибунах дуже багато українських прапорів, багато українських уболівальників. Напевно приємно грати, коли, хай це і не вдома, але відчувається підтримка твоєї країни?

– Так, це немов граю вдома. Тут багато українців, і багато місцевих жителів із Лінца теж мене підтримують. Атмосфера дуже тепла. Мені це дійсно подобається.

– Як ви сказали, це ваш перший фінал за три роки. Як ви почуваєтеся напередодні завтрашньої зустрічі і що думаєте про суперницю?

– Поки не знаю, з ким зіграю, уточню це трохи пізніше. Але, як і говорила раніше, головне - зосередитися на собі та своїй грі, а там уже подивимося, як усе складеться. Я постараюся подбати про свою ногу і сподіваюся, що буду готова. Хоча ні, не «сподіваюся» – я впевнена, що буду готова.

Відеоогляд матчу Даяна Ястремська – Клара Таусон

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(16)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.