Мартінес – другий найкращий бомбардир Інтера в історії Ліги чемпіонів
Лаутаро забив хет-трик у ворота «Монако»
Лаутаро Мартінес – другий гравець в історії «Інтера», який забив 15 або більше голів у ЛЧ.
29 січня відбувся матч 8-го туру Ліги чемпіонів на «Джузеппе Меацца» між командами «Інтер» та «Монако». Зустріч завершилася перемогою «нерадзуррі» з рахунком 3:1. Лаутаро оформив хет-трик.
Останній забитий м'яч проти французького клубу став для аргентинця 16-м у єврокубку. Більше у складі «Інтера» в ЛЧ забив лиш Сандро Маццоли (17).
У поточному розіграші Ліги чемпіонів аргентинський нападник зіграв 8 матчів та відзначився 6 результативними діями (5 голів + 1 асист). «Нерадзуррі» розташувалися на четвертому місці у турнірній таблиці (6 перемог, 1 нічия, 1 поразка) та вийшли напряму до 1/8 фіналу.
15 - #LautaroMartínez (16) is the second player in Inter history able of scoring 15+ goals in European Cup/#UEFAChampionsLeague, after Sandro Mazzola (17). Sparkling.#InterMonaco #UCL pic.twitter.com/QPChiguBYP
— OptaPaolo (@OptaPaolo) January 29, 2025
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Микола може перебратися в «Жирону»
Клуб не найматиме іноземного фахівця