Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

CS2
| Оновлено 25 сiчня 2025, 13:22
202
0

Natus Vincere в півфіналі BLAST Bounty Finals після перемоги над paiN

Команда NAVI виграла серію 2:1, двічі взявши овертайми

| Оновлено 25 сiчня 2025, 13:22
202
0
Natus Vincere в півфіналі BLAST Bounty Finals після перемоги над paiN
HLTV. Natus Vincere

Команда Natus Vincere забезпечила собі місце у півфіналі BLAST Bounty Finals, здобувши напружену перемогу з рахунком 2:1 над paiN у чвертьфіналі LAN-турніру в Копенгагені.

Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua



Це був перший LAN-матч сезону для складу під керівництвом Алексі «Aleksib⁠» Віролайнена, і гра виявилася складною, із двома перемогами в овертаймах та розгромною поразкою на Nuke.

Гравці paiN можуть шкодувати про втрачений шанс на перемогу. Вони виглядали сильнішою командою на багатьох етапах матчу і могли завершити серію з рахунком 2-0. На Dust2 вони не реалізували три матч-пойнти, а на Mirage — два, що дозволило NAVI скористатися досвідом і витягнути гру в потрібний момент.

Матч став дебютом для Давіда «dav1deuS⁠» Тапії Малдонадо в LAN-турнірі за paiN. Він ледве не витягнув 1v3 у першому ж раунді серії, але поступився у фінальній перестрілці з Міхаєм «⁠iM⁠» Іваном. Румунський гравець розпочав гру блискуче, заробивши 17 фрагів і допомігши NAVI повести 6-1 на Dust2.

Однак paiN швидко реабілітувалися й змогли скоротити розрив до двох раундів у першій половині. У другій половині бразильці завдяки хорошій грі Жоау «⁠snow⁠» Вінісіуса навіть вийшли вперед, довівши рахунок до 12-9. Але в критичний момент jL і Валерій «⁠b1t⁠» Ваховський допомогли перевести гру в овертайм.

У додатковий час фантастичну гру показав Ігор «w0nderful⁠» Жданов, український снайпер NAVI. Він заробив 10 фрагів за допомогою AWP, принісши команді перемогу на Dust2 і завершив матч із рейтингом 1.73.

На Nuke команда paiN захопила перевагу на ранніх етапах і швидко набрала рахунок 8:2. NAVI намагалися повернутися у гру, але не змогли переломити хід матчу. PaiN здобули переконливу перемогу, дозволивши NAVI лише скоротити відставання до 12:4.

На вирішальній карті, Mirage, NAVI знову довелося виривати перемогу. PaiN розпочали блискавично і виграли перші шість раундів. Однак NAVI вдалося стабілізувати гру й наблизитися до суперників. У другій половині напруга лише зростала, і обидві команди не могли взяти гру під контроль. PaiN першими дійшли до матч-пойнту (12:10), але знову не змогли закрити карту. NAVI скористалися цим шансом і перемогли в овертаймі, завершивши серію.

BLAST Bounty Season 1. Чвертьфінал. 24 січня

paiN – NAVI – 1:2 (13:16, 13:7, 13:16)

Статистика матчу:

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(2)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Френк ВОРРЕН: «Приберіть звідти Усика»
Бокс | 12 лютого 2025, 08:08 2
Френк ВОРРЕН: «Приберіть звідти Усика»

Промоутер вважає, що британці правлять суперважкою вагою

ОФІЦІЙНО. Олексій Лень став гравцем Лейкерс
Баскетбол | 12 лютого 2025, 08:10 3
ОФІЦІЙНО. Олексій Лень став гравцем Лейкерс

Гравець буде виступати під 27-м номером

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.