Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Кубок світу
| Оновлено 20 сiчня 2025, 01:15
358
0

«Просто з глузду з'їхати». Реакція Джакомеля на першу перемогу в КС

Італієць тріумфував у масстарті п'ятого етапу змагання

| Оновлено 20 сiчня 2025, 01:15
358
0
«Просто з глузду з'їхати». Реакція Джакомеля на першу перемогу в КС
IBU. Томмазо Джакомель

24-річний італієць Томмазо Джакомель поділився емоціями після першої перемоги на Кубку світу, яку він здобув у масстарті у рамках п'ятого етапу у німецькому Рупольдингу.

Спортсмен продемонстрував ідеальну стрільбу, при цьому відірвався від найближчого переслідувача на 6.3 секунди.

«Просто з глузду з'їхати! Це щось неймовірне! Наша команда переживає важкий час. Здорово, що ми змогли сьогодні відігратися, показати всім, на що здатні. У нас чудова, дуже працьовита команда… Навіть не віриться!

Я так гордий! Дуже пишаюся роботою, яку виконав за ці роки, і всією нашою командою: сервісменами, шеф-кухарем, фізіотерапевтом. Усі працюють на одну мету. Тож це великий командний результат!», – сказав Джакомель.

Цікаво, що цього сезону Томмазо жодного разу не опинявся на подіумі в рамках Кубка світу.

Оцініть матеріал
(6)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.