Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Легка атлетика
| Оновлено 01 березня 2025, 18:54
238
0

Українські спринтери вийдуть на старт у Дортмунді

18 січня у Німеччині відбудуться змагання, у яких візьмуть участь українські лідери

| Оновлено 01 березня 2025, 18:54
238
0
Українські спринтери вийдуть на старт у Дортмунді
Stephan Schütze

18 січня у німецькому Дортмунді на старт вийдуть українські спринтери. Це станеться під час турніру Sparkassen Indoor Meeting Dortmund.

Забіги на 60 метрів у чоловіків будуть о 17:50, а у жінок – початок о 18:45. Змагання на дистанції 400 метрів у чоловіків розпочнуться о 19:25.

  • Андрій Васильєв у 2025 році вже змагався у британському місті Лафборо, де посів четверте місце на 60-метрівці, з результатом 6,96.
  • Данило Даниленко змагався на Різдвяних стартах, в Києві, де виграв 200 метрів (22,14) та біг 60 м (7,14), а на змаганнях Батруха, Юшка та Горбаченка також виграв 200 м (22,10).
  • Діана Гончаренко тільки розпочне змагальний шлях у 2025 році. Востаннє вона змагалася в липні 2024 року і виграла міжнародну матчеву зустріч Чехія-Україна-Угорщина-Польща серед спортсменів до 23 років, на 100-метрівці, з результатом 11,67.

Пряма трансляція змагань буде доступна на youtube за посиланням.

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(4)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.