Три подіуми Пройсс та Бьо, проблеми українців
Огляд головних подій другого етапу Кубку світу з біатлону
На другий етап біатлонного Кубка світу спортсмени завітали до австрійського Гогфільцена. Їх зустріла хороша погода: температура трохи нижче нуля градусів та не особливо сильний вітер. Проблеми для біатлоністів могли створювати два фактори. Переїзд до австрійського середньогір’я з фінської низини та конфігурація траси, яка включає в себе довгий підйом до стадіону, що може призвести до занадто високого пульсу на стрільбі та промахів. Забігаючи наперед, неточних пострілів, у тому числі, у вирішальні моменти гонок, таки сталося чимало.
Спринт. Жінки
Представниці прекрасної статі у Гогфільцені мали дві серйозні втрати. Продовжує відновлюватися від травми спини минулорічна володарка Великого кришталевого глобусу (ВКГ) Ліза Віттоцці. Повернення італійки очікується лише у 2025-му. Через проблеми з серцем пропустила австрійський етап Інгрід Тандреволд, яка минулого сезону виграла Малий кришталевий глобус (МКГ) саме у заліку спринтів.
Орієнтиром для усіх фаворитів у гонці став час, показаний Софі Шово, котра стартувала під п’ятим стартовим номером. Француженка настільки добре йшла по дистанції, що навіть із повільним темпом стрільби її час так і залишився найкращим після другого вогневого рубежу. На 5 секунд від Шово відставали Каролін Кноттен з чистою стрільбою та Франциска Пройсс, якій не завадив і промах на стійці. Однак фінішне коло француженка пройшла не найкращим чином, тож швидша за неї німкеня випередила її та перемогла із комфортною восьмисекундною перевагою. Кноттен залишилася третьою.
У квіткову церемонію потрапили ще дві француженки. Лу Жанмонно посіла четверту позицію, а Жустін Бреза-Буше одразу з двома колами штрафу стала шостою. Між ними вдалося вклинитися 20-річній німкені Селіні Гротіан, для якої п’яте місце стало найкращим результатом в особистих гонках на Кубку світу. Окремо відзначимо восьму позицію колишньої лижниці Анамарії Лампіч. Три роки поспіль найшвидша дівчина у пелотоні у спринті у Гогфільцені забігає у топ-10 зі стабільними трьома промахами. При тому, що за всю трирічну кар’єру біатлоністки у всіх інших гонках на всіх інших етапах КС Лампіч має теж тільки три потрапляння до чільної десятки.
Провалила гонку лідерка загального заліку Ельвіра Еберг. Чотири штрафні кола не компенсувати жодною швидкістю, тож шведка фінішувала 25-ю та віддала жовтий біб в руки Пройсс.
Жюлія Сімон перед своїм улюбленим персьютом отримала відставання у 50 секунд від лідерки та 17-ту позицію.
Наші
Перед етапом старший тренер української жіночої команди Микола Зоц відправив Анастасію Меркушину, яка провалила етап у Контіолахті, набирати форму на Кубок IBU. Тож, усі п’ять спортсменок, що приїхали до Австрії, мали можливість стартувати.
Не маючи на старті сезону швидкостей, достатніх для боротьби за найвищі місця, українкам потрібно було брати стрільбою. Це повністю вдалося Христині Дмитренко, яка швидко та влучно пройшла обидва вогневі рубежі. При цьому її результат був аж п’ятим після стійки. На жаль, на фінішне коло Дмитренко не вистачило. Програвши за 2,5 кілометрів від 20 до 40 секунд топовим конкуренткам, Христина фінішувала 18-ю. Ніби результат непоганий, але за ходом гонки могло бути значно краще. І, звичайно, традиційна щільність результатів у Гогфільцені теж зіграла свою роль.
Юлія Джима йшла з Дмитренко приблизно в одні ноги, але припустилася одного промаху на стійці, тому посіла 33-тє місце. Олександра Меркушина, попри точну стрільбу, програє ходом занадто багато, тож у підсумку стала 51-ю.
І, нарешті, не потрапили у гонку переслідування з трьома промахами кожна, Олена Городна (68-ма позиція) та Анна Кривонос (83-тя).
Спринт. Чоловіки
Серед складів команд біатлонної еліти після етапу у Контіолахті сталася лише одна зміна. Замість Йоганнеса Дале у збірну Норвегії з Кубку IBU був викликаний Мартін Улдаль. Улдаль на двох етапах «першої ліги» біатлону виблискував настільки яскраво, що головний тренер норвежців Зігфрід Мазе вирішив його перевести на рівень вище. І недарма. 23-річний Улдаль у третій у кар’єрі гонці на Кубку світу стартував у першій стартовій групі, і, незважаючи на два промахи, завдяки третій швидкості у гонці став сьомим.
Взагалі, норвежці, ніби зробивши висновки після відносно невдалого для себе етапу у Контіолахті, виглядали максимально потужно. Йоганнес Тінгнес Бьо провів типову для себе минулорічного гонку, перемігши навіть з колом штрафу. Після другої стрільби він поступався партнеру по команді Стурлі Легрейду сімома секундами, але хто може втримати найкращого біатлоніста світу, коли він у доброму гуморі? Перша перемога Бьо-молодшого на КС цього сезону сталася лише на другому етапі.
Легрейд із чистою стрільбою посів другу позицію, а третім несподівано для багатьох, також із стовідсотковою влучністю став Фаб’єн Клод. Серед французів у Контіолахті запалювали Емільєн Жаклен, Ерік Перро, Кентен Фійон-Має, настав час і Клода. Найкращим з решти французів став Перро – 13-те місце.
Четверту та п’яту позиції посіли знову-таки норвежці. Ендре Стрьомсгейм влучно стріляв, а Вебйорн Соерум, маючи два штрафні кола, вдруге поспіль у спринтах вразив шаленим фінальним колом. Останнім у квіткову церемонію потрапив Себастьян Самуельссон.
Відзначимо 22-річного Кемпбела Райта. Американець й у другому спринті сезону фінішував у топ-10, цього разу її замкнувши. Завдяки своєму успіху, Райт відібрав у Віталія Мандзина синій біб лідера молодіжного заліку КС (спортсмени до 23-х років).
Наші
Вже згаданий Мандзин вчергове зміг набрати залікові очки. Правда, лише вісім. З одним промахом на стрільбі стоячи він посів 33-тє місце. Якщо стартове коло дистанції він пройшов в одні ноги з Дмитром Підручним, то далі почав поступово втрачати темп.
Сам же капітан української збірної провів достатньо якісну гонку з тим самим одним промахом на стійці, що й Мандзин. Проте Підручний з ходом гонки додавав, на останньому колі відіграв дві позиції та фінішував 15-м.
Антон Дудченко не зміг провести чергову гонку на нуль. Одну незакриту мішень він залишив на проблемній минулого року лежці. Швидкістю він трохи програвав Мандзину, але в очки забігти все ж зміг – 39-та позиція.
Нарешті, зовсім не вдалася гонка Богдану Цимбалу. З двома промахами та дуже низькою швидкістю на трасі він став лише 88-м.
Гонка переслідування. Жінки
Старт жіночого персьюту ніби не передбачав великої кількості несподіванок. Франциска Пройсс тримала свій невеликий відрив від переслідувачок та якісно відпрацювала перший вогневий рубіж. Теж доволі очікувано одразу припустилася промаху Софі Шово, яка сенсаційно забігла на подіум у спринті. Її співвітчизниця Жустін Бреза-Буше двома штрафними колами одразу відчепила себе від боротьби за топ-10. Натомість Каролін Кноттен та Лу Жанмонно стріляли влучно та піднялися у проміжну топ-3. Жюлія Сімон розпочала гонку дуже швидко та зі своєї сімнадцятої стартової позиції злетіла на четверту. Зрештою, нічого дивного для королеви персьютів.
Друга стрільба нічого не змінила, оскільки лідерки не помилялися. Хіба що Кноттен почала трохи не витримувати темпу суперниць.
Але справжня гонка переслідування, як і мас-старт, розпочинається лише на стрільбі стоячи. І на першій стійці здригнулася рука у Франциски Пройсс. Німкеня припустилася одразу двох промахів і вийшла на трасу третьою,за спиною у Кноттен. Жанмонно, закривши всі 15 мішеней, мала над ними перевагу у майже 30 секунд. Після промаху Сімон на четверту позицію вийшла Ванесса Фогт, снайперка, що стартувала тринадцятою та демонструє цього сезону непоганий лижний хід.
Жанмонно бездоганно відпрацювала й четвертий рубіж, не залишивши суперницям жодного шансу помріяти про перемогу. Аж на 48 секунд відставала від неї Фогт із тими ж чотирма нулями, єдина з найближчих переслідувачок, хто не схибив на вирішальній стійці. А прямо перед Пройсс, яка втретє за гонку промахнулася, на останнє коло пішла Елла Галварссон, ніби згадавши свої подвиги у Контіолахті. У Каролін Кноттен остаточно закінчилися сили, не закривши дві мішені, вона в підсумку стала тільки 10-ю.
Тож, Жанмонно спокійно довела гонку до перемоги, а Фогт нікого не підпустила до свого другого місця. У боротьбі за третє призове місце Пройсс все-таки впоралася з Галварссон. Шведка має бути задоволеною своїм четвертим місцем, адже стартувала лише 16-ю. До квіткової церемонії потрапили Маркета Давідова та Жюлія Сімон. Відзначимо прорив на 9-ту позицію з 32-ї молодої француженки Жілонн Гігонна.
Лідерка загального заліку після першого етапу КС Ельвіра Еберг фінішувала восьмою, і це непоганий результат після 25-го місця у спринті. Проте у гонитві за ВКГ вона перемістилася на третю позицію, пропустивши вперед Жанмонно. Пройсс вийде на старт наступного етапу у французькому Ансі у жовтому бібі.
Наші
Лідерки української збірної у гонці переслідування демонстрували ще нижчі швидкості, ніж ми звикли на старті сезону. Певний час вдавалося відігравати Христині Дмитренко за рахунок швидкої стрільби, а Юлії Джимі - завдяки влучності. Дмитренко з двома промахами фінішувала на 22-му місці, на чотири сходинки нижче, ніж стартувала.
Джима ж стала однією з чотирьох спортсменок, які закрили всі двадцять мішеней, але на виході з останнього вогневого рубежу вона була тільки 25-ю при старті з 32-го місця. Можливо, мала місце певна економія сил, адже за три дні дівчатам довелося бігти три гонки. Як би там не було, на фінальному колі Джима наздогнала не найповільнішу австрійку Анну Гандлер та влаштувала з нею спринтерські розбірки на фініші. Рідкісний випадок, коли навіть фотофініш не визначив переможницю дуелі, тож обидві спортсменки класифіковані на 24-му місці.
Нарешті, Олександра Меркушина з п’ятьма промахами фінішувала передостанньою, 59-ю.
Найкращою з українок у загальному заліку стала Христина Дмитренко, яка посідає 31-шу позицію. Юлія Джима наразі 35-та.
Гонка переслідування. Чоловіки
Чоловічий персьют до екватору був спокійним подібно до жіночого. З важливих подій варто згадати невдачі на першому вогневому рубежі Фаб’єна Клода та Ендре Стрьомсгейма, які у спринті посіли, відповідно, третє та четверте місця. Проте до головних фаворитів гонки переслідування вони не входили. Дуже впевнено проривався з 14-ї позиції вгору Емільєн Жаклен. І, нарешті, Йоганнес Тінгнес Бьо на дистанції нічого не вигравав, навіть трошки поступався переслідувачам.
На першій стійці Бьо-молодший припустився одного промаху, що дало можливість Стурлі Легрейду вийти на проміжне перше місце з одинадцятисекундною перевагою. Одразу за спиною Йоганнеса вже знаходився Жаклен. Дует у складі Себастьяна Самуельссона та Мартіна Улдаля, який теж теоретично міг претендувати на перемогу, синхронно відправився на два штрафні кола. Швед та норвежець так і боролися між собою до кінця гонки за четверту позицію, і лише на фінішній прямій Самуельссон таки виявився швидшим.
А на вирішальну стрільбу Бьо-молодший та Жаклен прийшли разом із Легрейдом, ліквідувавши відставання від нього. І всі троє зробили по одному промаху. Наздогнати навіть теоретично цю трійцю ніхто не міг, тож доводилося вирішувати на трасі, хто сильніший. Найшвидшим виглядав француз, зрештою, ходом він став найкращим у гонці. Але з Жакленом сталася прикрість, яка позбавила його шансів на перемогу. У підйомі, в який вони з Бьо полетіли перед фінішем, Йоганнес випадково наступив на лижу Емільєна, що призвело до падіння француза! Ось так іноді найсильнішим і щастить. Принц біатлону поїхав за перемогою, а Жаклен все-таки зміг втриматися за Легрейдом та вигризти на фініші в нього другу позицію. Після чого не відповів на спроби вибачення Бьо, що, можливо, було й на краще, настільки француз був розлюченим.
Як і у спринті, четверо норвежців потрапили до квіткової церемонії: Вебйорн Соерум став шостим. Тар’єй Бьо з 24-ї позиції зміг замкнути топ-10, тож повна домінація чоловічої збірної Норвегії у Гогфільцені продовжилася.
Завдяки двом перемогам у обох особистих стартах, Йоганнес Бьо звично очолив загальний залік. Ніби етап у Контіолахті був прикрою несподіванкою й не більше. Легрейд відстає від партнера по команді на 35 очок, а Жаклен знаходиться вже на суттєвій відстані від лідера. У топ-10 перебувають по чотири представники збірних Норвегії та Франції. Принаймні, поки гра не йде в одні ворота.
Наші
З українців за більш-менш високі місця після спринту міг боротися тільки Дмитро Підручний. Хай він трохи програвав конкурентам по дистанції, але, по-перше, відставав не критично, а по-друге, якісно стріляв. Цього сезону Дмитро працює на рубежі не так швидко, як ми звикли, однак головне, що перші три стрільби пройшов чисто й перебував у десятці найкращих. На останньому рубежі Підручний припустився одного промаху й вийшов зі стрільбища 14-м. Важливо, що на останнє коло в українця залишилися сили, і на трасі він випередив Антонена Гігонна, Юстуса Штрелова та Якова Фака, фінішувавши 11-м. Хороша гонка від капітана.
Віталій Мандзин непогано провів перші два кола дистанції та обидві лежки. Починаючи з третього кола, його швидкість почала падати, розладналася й стрільба. З чотирма промахами він посів 45-те місце.
В Антона Дудченка справи не пішли вже зі старту. Знов нагадала про себе проблемна лежка, де він на двох рубежах зробив три промахи. Сумарно хиб виявилося 5, а фінішний результат став 48-м.
У загальному заліку Підручний зміг випередити Мандзина. У двох українців, відповідно, 18-та та 19-та позиції. Антон Дудченко – 24-й.
Естафета. Жінки
Оскільки програма етапу була складена таким чином, що спортсменки за три дні мали провести по три гонки, деякі топові біатлоністки вирішили пропустити естафету у неділю. Так, чешки без Маркети Давідової не змогли піднятися вище 8-го місця, а італійки без Доротеї Вірер взагалі фінішували 11-ми.
А починалася гонка з прискорення Жюлії Сімон ще перед першим вогневим рубежем. Їй вдалося створити десятисекундну перевагу над рештою суперниць, після чого вдало відстрілятися і ще збільшити її. Проте далі в умовах щільного графіку сил на більше у француженки не вистачило. Вона використала два додаткових патрони на стійці й у підсумку передала естафету так само першою, попереду основних суперниць на все ті ж 10-20 секунд.
Жюстін Бреза-Буше на кожному з вогневих рубежів використала по два додаткові патрони, працюючи, як завжди, повільно, тому молода німкеня Юлія Таннгаймер завдяки вдалій стрільбі змогла її наздогнати та протриматися за француженкою до передачі естафети. Третіми на екваторі гонки у пів хвилині позаду сенсаційно йшли болгарки. Валентина Дімітрова та Мілена Тодорова успішно стріляли та не програвали нікому з суперниць ходом. А ось у шведок «застрелилася» на стійці Анна-Карін Гайденберг, тому одні з головних фавориток після другого етапу йшли лише восьмими, у хвилині та 20 секундах від лідерів.
Софі Шово та Селіна Гротіан використали на 10 мішеней по 12 патронів кожна, весь свій відрізок дистанції обмінюючись лідерством. Трохи швидшою на трасі була Шово, тому передала естафету Лу Жанмонно у семи секундах попереду німкень. На третю позицію завдяки хорошій швидкості вивела збірну Швейцарії Лена Хеккі-Гросс, нагадавши цим про свої минулорічні подвиги. Як не дивно, Болгарія продовжувала залишатися четвертою, проте вже у 30 секундах позаду швейцарок. І тільки на п’ятому місці знаходилися шведки, програючи подіумному третьому місцю майже 50 секунд.
А на вирішальному етапі несподівано провалилася тріумфаторка гонки переслідування Лу Жанмонно. Якщо на лежці їй ще вдалося відпрацювати з семи патронів, то стійка завершилася колом штрафу. Натомість Франциска Пройсс закрила десять мішеней з десяти, отримала хвилинну перевагу, і могла не напружуватися на фінальному колі. Перемога Німеччини з найкращою стрільбою у гонці - 4 додаткових патрони. Зважаючи на те, що з 19-ти команд, які брали участь у гонці, без штрафних кіл обійшлися лише 5, результат видатний. Франція, попри стрілецький провал Жанмонно, мала занадто велику перевагу над рештою суперниць, щоб втратити другу позицію.
Третіми ж стали шведки. Їхня лідерка Ельвіра Еберг зробила на своєму етапі все ідеально, натомість Еліза Гаспарін на стійці вимушена була проходити додаткові 150 метрів та втратила навіть четверте місце. Потіснила Швейцарію команда Словенії, яка всю гонку знаходилася ближче до кінця першої десятки, але на повну використала проблеми суперниць у стрільбі. Усього шість додаткових патронів за всю гонку для команди, що має у своєму складі Анамарію Лампіч - це справжній подвиг. А збірна Болгарії з тріском провалилася на четвертому етапі, фінішувавши аж 14-ю. Тільки шостими без Інгрід Тандреволд стали норвежки.
У Кубку націй на першу позицію піднялися француженки, потіснивши шведок. Третіми йдуть німкені, норвежки четверті.
Наші
Оскільки Олександра Меркушина вже провела дві гонки у Гогфільцені, замість неї на естафету Микола Зоц поставив Анну Кривонос. При цьому перетасувавши спортсменок по етапах. Тепер стартувати мала Христина Дмитренко, а завершувати – Олена Городна. В цілому, стратегія спрацювала, і, на відміну від Контіолахті, українки добре впоралися зі стрільбою. Усього п’ять додаткових патронів в умовах, коли більшість конкуренток намотували штрафні кола – результат класний. Проте без швидкості навіть така стрільба не дає можливості забігти хоча б у квіти.
Стартовий етап Христині Дмитренко цілком вдався. Без додаткових патронів вона завершила свій відрізок дистанції шостою, у 22-х секундах від Сімон. Юлія Джима після своєї лежки взагалі підняла команду на другу позицію. А ось далі й швидкості не вистачило, й стійку вдалося відпрацювати лише з семи. Все одно, шоста позиція із п’ятидесятисекундним відставанням виглядала непогано.
Проте Анна Кривонос за свій етап програла Шово одразу хвилину сорок п’ять секунд. І це лише з одним допом! Олена Городна пішла в гонку дев’ятою, маючи чимало суперниць і попереду, і позаду себе у зоні досяжності. Помилок Контіолахті їй вдалося не повторити. Городна відстрілялася на обох вогневих рубежах з шести патронів, і, незважаючи на невисоку швидкість, завдяки провалам конкуренток привела збірну України на сьому позицію. Сам по собі результат непоганий, але швидкістю наші біатлоністки програли й тим, кому можна, й кому не можна.
У Кубку націй українки обійшли команду Фінляндії й піднялися на 9-те місце.
Естафета. Чоловіки
У представників сильної статі, на відміну від жінок, усі найкращі спортсмени на старт естафети вийшли. Розпочиналася гонка без несподіванок. Після першого етапу лідируючу трійку складали збірні Норвегії, Франції та Німеччини. Шведи знаходилися неподалік за часом. Але прокляття перших двох етапів у скандинавської команди з минулого року нікуди не поділося. Впорався зі стрільбою Віктор Брандт – отримайте коло штрафу і двохвилинне відставання на екваторі гонки від Єспера Неліна. У лідерах продовжували залишатися ті ж збірні, тільки Кентен Фійон-Має за рахунок вищої швидкості роботи на трасі та стрільбищі випереджав Тар’єя Бьо майже на 30 секунд. Німці залишалися третіми, а четвертими завдяки зусиллям Якова Фака йшли словенці.
На третьому етапі Йоганнес Бьо одразу почав скорочувати відставання від Еріка Перро, і за рахунок більш якісної стрільби лежачи його наздогнав. Втім, стійку краще відстріляв уже француз, і знову найкращому біатлоністу світу довелося наздоганяти, з чим він впорався перед самою передачею естафети. У боротьбі десь там позаду них німець Даніло Рітмюллер ледь не пішов на коло штрафу на лежці й таки вимушений був виконати цю неприємну процедуру на стійці. Тож третю позицію посідали – сюрприз! – словенці, четвертими йшли чехи після класного етапу Міхала Крчмара. Втім, німці були неподалік, і знову у суперечку за подіум повернулися шведи.
Долю перемоги мала вирішити боротьба двох швидкострілів світового біатлону, Емільєна Жаклена та Вебйорна Соерума. На лежці кращим був норвежець. Після своєї чистої роботи та двох додаткових патронів Жаклена Соерум отримав вісімнадцятисекундну перевагу. І не впорався на стійці ані з вітром, ані з власною швидкістю стрільби. Коло штрафу – і француз міг собі дозволити навіть два додаткові патрони. Тож в обох перших естафетах сезону французи перемогли норвежців.
У боротьбі за третю позицію на останню стрільбу разом прийшли збірні Німеччини, Швеції та Словенії. Себастьян Самуельссон та Ловро Планко відпрацювали з шести патронів, а Філіпп Наврат ледь не відправився на штрафне коло. Чесно кажучи, було б дивно, якщо б німець другий день поспіль добре відстріляв свою проблемну стійку. На останньому колі дистанції швед прогнозовано відчепив словенця й привів свою команду до третьої позиції. Призери естафети у Контіолахті залишилися на своїх місцях й у Гогфільцені.
Четверте місце завдяки найкращій стрільбі у гонці – 6 додаткових патронів – дісталося збірній Словенії. Німці лише п’яті. А шосту позицію, знову ж таки, як і у Контіолахті, посіли американці.
У Кубку націй норвежці за підсумками етапу повернули собі лідерство. Французи зовсім поруч, а третіми йдуть шведи.
Наші
На перший етап естафети замість Богдана Цимбала, який провалив спринт в Австрії, Надія Бєлова вирішила поставити Артема Тищенка. Іншим важливим моментом була зміна місцями Дмитра Підручного та Віталія Мандзина. Капітан нашої збірної не любить виступати на четвертому етапі, адже тоді він найчастіше виходить на трасу, коли вже боротись фактично нема за що. Так вийшло й цього разу.
Артем Тищенко, всім відомо, вважається повільним снайпером. Але ж не настільки! Так, він відпрацював на рубежах лише з одним додатковим патроном, але як можна програвати за останні 2,5 кілометрів майже хвилину ходом?
Віталій Мандзин пішов у гонку 18-м із відставанням у півтори хвилини від лідера. Лежку він пройшов вдало, а ось на стійці заробив одразу два кола штрафу. Попри те, що ходом він тримався непогано, на екваторі гонки відстань від французів сягала трьох хвилин двадцяти секунд, і мимохіть подумалося про колових. Передав естафету Мандзин на тому ж 18-му місці.
Антон Дудченко на своєму етапі використав два додаткові патрони й багато не програвав на трасі, тож хоча б про найгірше хвилюватися стало не варто. Однак шістнадцята позиція оптимізму не додавала, тим більше, відносно недалеко були лише казахи, а інші суперники вигравали в українців уже хвилину.
Свою роботу Дмитро Підручний зробив непогано. Відстрілявся з 12-ти патронів, показував пристойну швидкість, і завдяки цьому, а також помилкам конкурентів, зміг підняти збірну на підсумкову 12-ту позицію. Результат, звісно, вдалим все одно не назвеш.
У Кубку націй Україна продовжує втримувати п’яту позицію, але менш, ніж на 90 очок, відстають одразу чотири збірних.
Наступного тижня змагання на біатлонному Кубку світу продовжаться у французькому Ансі. У програмі етапу спринти, гонки переслідування та мас-старти. Першими на старт спринту у четвер, 19 грудня, о 15:20 вийдуть чоловіки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь команди Фабрегаса
Дивіться відеоогляд матчу 17-го туру УПЛ 2024/25