Амір ХАН – про реванш Усик – Ф'юрі: «Він завжди кращий і переможе нокаутом»
Колишній чемпіон світу віддає перевагу британцю
Колишній чемпіон світу Амір Хан висловився щодо майбутнього реваншу між українським боксером Олександром Усиком та британцем Тайсоном Ф'юрі.
«Я думаю, що цього разу Ф'юрі знає, яких помилок він припустився в першому бою. Він знає, що не може стояти перед сильним Усиком, в Олександра все ще багато сили і британець це відчув. Тому я думаю, що Ф'юрі буде на крок попереду у реванші. Щоразу, коли Ф'юрі повертається в реванші, він завжди набагато кращий, тому він, ймовірно, зупинить Усика в пізніх раундах. Я віддаю перевагу Тайсону – 60 на 40», – сказав Хан.
Раніше Туркі Аль-Шейх повідомив про те, що бій-реванш між чемпіоном світу в суперважкому дивізіоні за версіями WBC, WBA, WBO та IBO Олександром Усиком та ексчемпіоном за версією WBC Тайсоном Ф'юрі відбудеться 21 грудня 2024 року.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Полісся не зуміло взяти очки у гостьовому матчі проти Руха
Ферстаппен переміг, але чемпіоном став Норріс