Перші етапи Вуэльти Іспанії 2025 пройдуть за межами країни
Перші етапи популярної серії гонок відбудуться в Італії
![Перші етапи Вуэльти Іспанії 2025 пройдуть за межами країни](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/4/orig_720821.jpg)
У 2025 році легендарній велогонці Вуельта Іспанії виповнюється 90 років. Це є одна з причин, чому гонка почнеться за межами країни.
Перші три етапи маршруту пройдуть по території Італії. Велогонка розпочнеться 23 серпня у Турині, на фоні прекрасних Альп.
Якими будуть етапи маршрутів?
1-й етап пройде по такому маршрту: Турін – Реджіа ді Венарія – Новара, довжина складає 183 км: відносно рівний етап з одним підйомом на 60-му кілометрі.
2-й етап. Альба – Пуерто Лімоне, 157 км: на учасників чекає популярний підйом Лімоне П’емонте – 8,2 км.
3-й етап. Сан-Мауріціо Канавезе – Черес, 139 км: на гонщиків чекає пагорб Іссільо.
Організатори впевнені, що старт в Турині додасть велопопулярності місту та країні та зміцнить зв’язки Іспанії з Італією.
Презентація усього маршруту «Вуельти Іспанії» відбудеться 19 грудня.
The three first stages of #LaVuelta25 in Piemonte 🍝🇮🇹
— La Vuelta (@lavuelta) December 2, 2024
Las tres primeras etapas de #LaVuelta25 en Piemonte 🍝🇮🇹 pic.twitter.com/N1Zy3y1cBY
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Холіфілд назвав місце Усика у рейтингу найкращих супертяжів в історії](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/middle_739064.jpg)
![Холіфілд назвав місце Усика у рейтингу найкращих супертяжів в історії](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/small_739064.jpg)
Легендарний боксер вважає, що Олександр має бути у трійці лідерів
![Вікторія АЗАРЕНКО: «Я б не назвала матч із Калініною видовищним»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/97/middle_739430.jpg)
![Вікторія АЗАРЕНКО: «Я б не назвала матч із Калініною видовищним»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/97/small_739430.jpg)
17 лютого Ангеліна поступилася екс-першій ракетці світу в 1-му раунді тисячника в Дубаї
![Трансфер буде влітку. Топовий клуб купить Зінченка за 20 млн євро](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/slider_739132.jpg)
![Вадим Кравчук у напруженій боротьбі виграв чемпіонство у Белграді](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/slider_739275.jpg)
![Берінчик зізнався, чому програв Девісу у титульному поєдинку](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/slider_739211.jpg)