ВІДЕО. Майк Тайсон розлютився на зважуванні. Відома причина
Легендарний боксер розгніваний поведінкою Джейка Пола
![ВІДЕО. Майк Тайсон розлютився на зважуванні. Відома причина](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/182/orig_716584.jpg)
У ніч з 15 на 16 листопада відбудеться інтригуючий поєдинок, в якому зійдуться легендарний американський боксер Майк Тайсон і блогер Джейк Пол.
Напередодні бою відбулася традиційна церемонія зважування, де Тайсон несподівано для багатьох вдарив Пола по обличчю. Вболівальники та журналісти були здивовані гнівом боксера і не розуміли причини такого вчинку.
Виявилося, що під час битви поглядів Джейк наступив супернику на ногу, після чого прилетів удар по обличчю. Незрозуміло, чи було це зроблено навмисно або блогер випадково зачепив опонента, проте реакція у відповідь тільки більше підігріла інтерес до бою.
Після цього інциденту Пол заявив, що має намір жорстко нокаутувати суперника; Майк відповів, що не збирається більше розкидатися словами і чекає на вихід у ринг.
Seems like the reason Mike Tyson slapped Jake Paul is because he stepped on his foot
— Championship Rounds (@ChampRDS) November 15, 2024
🎥 @MostVpromotions #Boxing #PaulTysonpic.twitter.com/so9AQdL4V8
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк здолала першу ракетку в парному розряді на старті тисячника у Дубаї](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/middle_739252.jpg)
![Костюк здолала першу ракетку в парному розряді на старті тисячника у Дубаї](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/small_739252.jpg)
Марта у двох сетах виграла у Катерини Синякової в 1/32 фіналу турніру WTA 1000 в ОАЕ
![Перес зрозумів помилку. Реал хоче повернути гравця, який зараз запалює](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/middle_739134.jpg)
![Перес зрозумів помилку. Реал хоче повернути гравця, який зараз запалює](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/small_739134.jpg)
Мадридський «Реал» хоче повернути Ніко Паса
![Усик розповів, у якій країні йому подобається битися найбільше](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/slider_739358.jpg)
![Олександр УСИК: «Господи, що я тут взагалі роблю?»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/91/slider_738384.jpg)
![Ексзірка Динамо отримав повістку та пішов в армію. Вчора він грав матч](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/slider_739375.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Saar](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)