19-річна українка Лопата вперше у кар'єрі виграла трофей

Анастасія у двох сетах розібралася з Ельвіною Калієвою у фіналі турніру у США

4594
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Анастасія Лопата

Українська тенісистка Анастасія Лопата (WTA 735) здобула трофей на хардовому турнірі ITF W35 у Хілтон-Хед-Айленді (США).

У фіналі українка у двох сетах впевнено розібралася з Ельвіною Калієвою (США, WTA 304) за 1 годину та 39 хвилин. Зазначимо, що Калієва була посіяна під першим номером.

ITF W35 Хілтон-Хед-Айленд. Хард. Фінал

Ельвіна Калієва (США) [1] – Анастасія Лопата (Україна) – 3:6, 2:6

Це була перша зустріч суперниць.

Для Лопати це був перший фінал на професійному турнірі. Усі матчі, окрім фінального, українка виграла у вирішальному сеті.

Шлях Лопати до трофею у Хілтон-Хед-Айленді:

• 1/16 фіналу: Анастасія Лопата (Україна) – Естер Мері (Словаччина, WTA 596) – 3:6, 7:6 (7:1), 6:0
  • 1/8 фіналу: Анастасія Лопата (Україна) – Дарія Відманова (Чехія, WTA 382) [5] – 5:7, 7:6 (7:2), 6:4
  • 1/4 фіналу: Анастасія Лопата (Україна) – Каріна Міллер (США, WTA 589) – 6:1, 4:6, 6:4
  • 1/2 фіналу: Анастасія Лопата (Україна) – Кайлі МакКензі (США, WTA 811) - 6:4, 0:6, 6:2
  • Фінал: Анастасія Лопата (Україна) – Ельвіна Калієва (США, WTA 304) [1] – 6:3, 6:2

27 жовтня ще одна представниця України виграла перший трофей у кар'єрі. Дар'я Єсипчук стала чемпіонкою на турнірі ITF W15 у Монастірі.