Екстраліга. Аврора обіграла Суху Балку, мінімальна перемога Урагана

Завершилися три матчі третього туру Екстраліги 2024/25

146
0
ФК Аврора

Сьогодні, 25 жовтня, відбулися три матчі третього туру української футзальної Екстраліги 2024/25.

Столична «Аврора» у гостях впевнено переграла «Суху Балку» із Жовтих Вод Дніпропетровської області. Господарі відкрили рахунок на початку матчу – забив Артем Петренко. Але до середини першого тайму кияни вже вели рахунок після дубля Ростислава Семенченка. Перед перервою Юрій Сагайдачний забив третій гол «Аврори», а у середині другого тайму Олександр Школьний встановив остаточний підсумок зустрічі – 4:1 на користь «Аврори». А господарі не реалізували два дабл-пенальті – обидва відбив воротар Юрій Савенко.

Ще одна столична команда «Скай Ап» у гостях мінімально програла іванофранківському «Урагану». Господарям для перемоги вистачило одного голу, який на початку матчу забив Олександр Дичук. А хмельницький «Сокіл» із хет-триком Владислава Первєєва та голом Кирила Братенка у свої ворота в гостях розгромив «Харків».

Екстраліга 2024/25, тур 3

25 жовтня

Суха Балка (Жовті Води) – Аврора (Київ) – 1:4 (1:3)
Голи: Петренко, 5 – Семенченко, 7, Семенченко, 11, Сагайдачний, 19, Школьний, 25.

Харків – Сокіл (Хмельницький) – 2:7 (0:1)
Голи: Степаненко, 33, Піддубний, 39 – Гуцуляк, 20, Первєєв, 22, Первєєв, 24, Бабак, 29, Братенко, 35 (у свої ворота), Первєєв, 37, Ростковський, 39.

Ураган (Івано-Франківськ) – Скай Ап (Київ) – 1:0 (1:0)

Футбол | 27 жовтня 2024, 18:05 12

Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь пенсіонерів, Михайло вийшов на поле на 67-й