Ліон – Бешикташ – 0:1. Чому не зарахували гол Ляказетта? Відео гола

Дивіться відеоогляд матчу 3-го туру Ліги Європи

121
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліон – Бешикташ

У третьому турі Ліги Європи, який відбувся 24 жовтня, зустрілися французький «Ліон» та турецький «Бешикташ». Гості несподівано виявилися сильнішими з рахунком 1:0, хоча букмекери вважали їх явними аутсайдерами.

На 24-й хвилині форвард господарів Ляказетт відкрив рахунок, однак VAR не зарахував цей м'яч через офсайд. «Ліон» продовжив шукати свої шанси біля чужих воріт, завдав 30 ударів за весь матч, проте засмутити воротаря суперника так і не вийшло.

А ось «Бешикташ» своїм моментом скористався сповна – Жедсон Фернандеш на 71-й хвилині забив гол, який приніс його команді три очки.

«Ліон» після поразки опустився на 10 місце, маючи 6 балів в активі. «Бешикташ» виграв вперше за 3 тури і піднявся на 27 місце – у турецького клубу 3 очки.