Торги відбудуться у листопаді цього року

216
0
DW. Міхаель Шумахер

Автомобіль, на якому Міхаель Шумахер підкорював траси 2006 року, виставлено на аукціон. На думку закордонних експертів, машина команди Ferrari має перевищити рекордні показники.

Сезон Формули-1 2006 склався для Шумахера майже ідеально. Тодішній гонщик Ferrari здобув сім перемог. Попри це, йому не вдалося завоювати заповітний титул чемпіона світу.

Німець завершив змагання на другому місці у генеральній класифікації. Його випередив лише Фернандо Алонсо, у якого на 13 очок більше. Феліпе Масса був третім.

Кампанія, що завершилася другим місцем у світі, також стала останньою для Шумахера за кермом Ferrari.

На вболівальників, які пам'ятають останній рік німця в стайні італійської команди, чекає справжнє задоволення. У листопаді модель Ferrari 248 F1 буде виставлена ​​на аукціонний дім RM Sotheby's.

За інформацією, наданою авторами аукціону, на знаменитий автомобіль очікуються рекордні ціни. Не виключено, що рекорд буде побитий. За оцінками експертів, покупець може витратити до 15 млн. доларів.

Цей автомобіль має величезну сентиментальну цінність, що робить його одним з найважливіших предметів історії Формули-1, коли-небудь виставлених на аукціоні», – заявили представники RM Sotheby's.

Шумахер – справжня легенда Формули-1. Німецький гонщик завоював сім титулів чемпіона світу.