| Оновлено 11 жовтня 2024, 14:39
303
0

Залишилося чотири претенденти на участь в основному етапі Ліги чемпіонів

Завершилися матчі-відповіді другого відбірного раунду волейбольного турніру у чоловіків

303
0
CEV

Відбулись повторні поєдинки другого кваліфікаційного етапу чоловічої Ліги чемпіонів із волейболу сезону 2024-2025 років. Після їх закінчення стали відомі учасники третього відбіркового раунду, де буде розіграно дві путівки до основної стадії турніру.

Нідерландський клуб «Оріон Старз» вдруге у трьох партіях переміг сербську «Црвену Звезду» і вийшов до фінальної стадії відбору. До нього приєднався австрійський «Хіпо Тіроль», який також двічі виграв у хорватського клубу «Младость» 3:0 та 3:1.

У двох інших протистояннях команди здобули по одній перемозі, але румунський «ГСМ Корона» та грецький «Олімпіакос» у перших матчах перемогли своїх суперників 3:1 та 3:0 відповідно, а в других програли у п'яти сетах. Тому в підсумку вони набрали по чотири очки, тоді як їхні опоненти, швейцарський «Шененверд» та іспанський «Гуагуас», лише по два.

Звернемо увагу на другу партію матчу в Іспанії, де господарі програли 5:25. У середині сету гості вели 5:16, після чого взяли дев'ять (!) очок поспіль. Таке на рівні Ліги чемпіонів зустрічається дуже рідко. До речі, у цій же грі на тай-брейку було зафіксовано результат 19:17, що теж відбувається нечасто.

Ще один незвичайний рахунок побачили глядачі у поєдинку румунського та швейцарського клубів. У четвертій партії вирішувалося, хто пройде далі. Тут господарі досягли успіху 38:36, тож п'ятий сет став простою формальністю.

Перший матч – 0:3

«Црвена Звезда» (Бєлград, Сербія) – «Оріон Старз» (Дутінхем, Нідерланди)
0:3 (20:25, 20:25, 19:25)

«Младость» (Загреб, Хорватія) – «Хіпо-Тіроль» (Інсбрук, Австрія)
1:3 (23:25, 25:20, 18:25, 17:25)

«ГСМ Корона» (Брашов, Румунія) – «Шененверд» (Швейцарія)
2:3 (21:25, 23:25, 25:15, 38:36, 11:15)
Перший матч – 3:1

Тепер у третьому відбірному раунді зустрінуться:

«Оріон Старз» - «Хіпо-Тіроль»
«ГСМ Корона» - «Олімпіакос»

Перші матчі мають відбутися 23 жовтня.

В основний етап Ліги чемпіонів із кваліфікації пройдуть лише переможці цих протистоянь.

Нагадаємо, що всі три українські клуби беруть участь у нинішньому волейбольному євросезоні в Кубку Виклику – третьому за значимістю турнірі. В першому матчі 1/32 фіналу «Епіцентр –Подоляни» з Городка Хмельницької області в гостях переміг естонську команду «Пярну» 3:0. Матч-відповідь пройде у польському місті Блоне 16 жовтня.

Два інші наші клуби вирішили обидва поєдинки провести на майданчиках суперників 16 та 17 жовтня. ВК «Решетилівка» вирушить на Фарерські острови, щоб двічі зустрітися з місцевою командою «Клаксвік», а житомирський «Житичі-Полісся» поїде до Естонії, де його суперником буде «Бігбанк» із Тарту.