Жіноча Суперліга. Рівне обіграло Реал, вольова перемога Карпат

Завершився третій ігровий день другого туру жіночого чемпіонату України

Telegram (ФГУ)

В Ужгороді завершився третій ігровий день другого туру української жіночої гандбольної Суперліги 2024/25.

«Рівне» обіграло миколаївський «Реал», попри те, що лідер атак команди із міста корабелів Анастасія Гінкул знову продемонструвала свою високу результативність та закинула 12 м'ячів. Дебютантки Суперліги досить спокійно контролювали перебіг зустрічі та довели її до своєї перемоги з різницею у сім м'ячів.

У другому матчі ужгородські «Карпати» програли столичному «Спартаку» перший тайм із різницею у три м'ячі, але після перерви поступово змогли перехопити ініціативу. До кінця другої десятихвилинки господині майданчика зрівняли рахунок, а за час, що залишився, довели зустріч до перемоги з різницею в п'ять м'ячів. Зазначимо повернення на майданчик після травми Карини Колодюк, яка закинула шість м'ячів, а найкращим снайпером зустрічі стала ще одна гандболістка «Карпат» Тетяна Слободян, яка має 11 точних кидків.

Жіноча Суперліга 2023/24, тур 2, день 3

4 жовтня

Рівне – Реал (Миколаїв) – 40:33 (18:15)

Карпати (Ужгород) – Спартак (Київ) – 38:33 (15:18)

(2)

«Класний і щирий...». Ярослава Магучіх розповіла про знайомство з Усиком
Бокс | 04 жовтня 2024, 13:10 0

Олімпійська чемпіонка попросила чемпіона про спільне фото

Гучна сенсація ЛЄ. Довбик не зумів допомогти Ромі уникнути фіаско у Швеції
Футбол | 03 жовтня 2024, 23:59 6

Ельфсборг у Буросі переграв римлян із рахунком 1:0, Артем вийшов на поле на 65-й хвилині