ПЕРВАК: «Ключовим епізодом матчу стало вилучення Сухоручка»

Коуч Лівого Берега поділився враженнями від матчу проти Олександрії

12
0
ФК Лівий Берег

Головний тренер Лівого Берега Віталій Первак поділився враженнями від виїзного матчу УПЛ з Олександрією (0:2):

«Залишилися негативні враження від матчу, але є перспективи. Безумовно, ключовим епізодом стало вилучення Сухоручка у компенсований до першого тайму час. У другому таймі терпіли, але пропустили після двох кутових. З атакою сьогодні були суттєві проблеми, не могли зачепитися за м’яч.

У двох пропущених м’ячах провина всієї команди. Під час стандартів нам не вистачало Сухоручка. Коли одного футболіста не вистачає, то весь вибудований ланцюжок ламається. У роздягальні заспокоїв хлопців, адже у футболі можна виграти навіть у меншості. Налаштовував на велику кількість боротьби у другому таймі.

Суперник нас нічим не здивував. Розуміли, що Олександрія активно пресингуватиме. Все вирішили деталі, індивідуальні помилки. Олександрія якісно грала з м’ячем, а нам не вистачало холоднокровності. Ми програли, але нічого страшного не сталося. У наступному турі проти Динамо нам не допоможе Сухоручко, але протягом тижневого циклу вирішуватимемо цю проблему».