Максимальний брейк Аллена. Трамп і Селбі вийшли до 1/4 фіналу British Open

Снукерний турнір 2024 British Open продовжується в англійському місті Челтнем

Getty Images/Global Images Ukraine. Марк Аллен

Снукерний турнір 2024 British Open триває в англійському місті Челтнем.

Окрасою ігрового дня став максимальний брейк (147 очок) Марка Аллена, досвідченого гравця з Північної Ірландії. Він зробив 4-й у кар'єрі максимум у поєдинку проти бельгійця Бена Мертенса (4:1), а потім здолав і англійця Кріса Вейкліна (4:3).

Знаменитий англійський снукерист, лідер світового рейтингу Джадд Трамп виграв два матчі за один день. Вранці у 1/16 фіналу він переміг Марка Девіса з Англії (4:2), а ввечері здобув перемогу над шотландцем Стівеном Магуайром (4:2). У чвертьфіналі Трамп та Аллен зіграють між собою.

4-разовий чемпіон світу Марк Селбі з Англії, 5-й номер світового рейтингу, також вийшов до 1/4 фіналу. Він у непростому поєдинку переміг Тепчая Ун-Ну з Таїланду (4:3).

Також продовжує боротьбу ветеран шотландець Джон Хіггінс, який переміг Тор Чуан Леонга з Малайзії (4:0).

А от чемпіони світу двох останніх років – бельгієць Люка Бресель (переможець ЧС-2023) та англієць Кайрен Вілсон (ЧС-2024) – вибули з турніру на стадії 1/8 фіналу. Бресель поступився Джеку Джонсу з Уельсу (2:4), а Вілсон не впорався з Елліоттом Слессором (2:4).

У 1/4 фіналу 27 вересня зіграють: Еліотт Слессор – Джон Хіггінс, Девід Гілберт – Марк Селбі, Джек Джонс – Олівер Лайнс, Джадд Трамп – Марк Аллен.

Українські снукеристи Юліан Бойко та Антон Казаков вибули із боротьби на ранніх стадіях. Рейтинговий турнір 2024 British Open триватиме до 29 вересня.