Невдалий матч-відповідь. Дніпро програв Констанці у Кубку Європи ФІБА

У грі у відповідь перемогла румунська команда з різницею в 13 очок

1482
0
ФБУ

26 вересня о 20:30 БК Дніпро зіграв матч-відповідь кваліфікації Кубка Європи ФІБА проти румунського клубу БК Констанца.

Обидва матчі цієї стадії українська команда провела на майданчику у румунській Констанці.

Двома днями раніше у першому матчі в Румунії сенсаційну перемогу здобув український клуб із рахунком 71:69.

У грі-відповіді перемогла Констанца з різницею в 13 очок (84:71).

Констанца повела 11:2 після стартових чотирьох хвилин, а за першу чверть набрала 30 очок. Дніпру вдалось вирівняти гру і навіть виграти мінімально другу чверть, але ривок 10:0 у стартові чотири хвилини третьої чверті довів перевагу румун до +19.

Надалі Констанца утримувала перевагу в районі 20 очок, але в кінці матчу Дніпру вдалось трохи скоротити своє відставання і програти лише 13 очок. Найрезультативнішими в складі української команди стали Володимир Конєв з 12 очками та Максим Закурдаєв з 11 балами.

За підсумками двоматчевого протистояння переможцем став клуб Костанца та отримав путівку до основного раунду, де зіграє з французьким Шоле, бельгійським Антверпеном та швейцарським Фрібургом.

БК Дніпро – єдиний український клуб у чоловічому баскетболі, який цього сезону був заявлений у єврокубках. У дніпрян ще є шанс потрапити до основного раунду Кубка Європи ФІБА, якщо вони опиняться у числі топ-3 лаки-лузерів кваліфікаційного раунду.

Кубок Європи ФІБА

Кваліфікація. 2-й матч, 26 вересня, Констанца

20:30. БК Дніпро (Україна) – БК Констанца (Румунія) – 71:84 (18:30, 18:17, 13:23, 22:14)

Перша гра – 71:69

Дніпро: Горобченко 8 + 5 передач, Закурдаєв 11 + 7 підбирань, Конєв 12 + 7 підбирань, Тимофеєнко 9, Сипало 8 + 5 підбирань – старт; Дубоненко 8, Тарасенко 6, Сорочан 5, Колдомасов 4