Суперліга. Два розгроми та пенальті в останньому матчі дня

121
0
Telegram (ФГУ)

Сьогодні, 20 серпня, в Одесі відбувся перший ігровий день першого туру сезону 2024/25 української чоловічої гандбольної Суперліги.

У дербі двох «СКА», що відкривав сезон, сильнішими виявилися кияни. До перерви вони вели із різницею у вісім м'ячів, у другому тайму львів'яни додали, але столичний «СКА» виграв із підсумковою різницею у десять м'ячів.

Розгромили своїх суперників чинні чемпіон та віце-чемпіон України запорізький «Мотор» та «Одеса». Запорожці обіграли ужгородські «Карпати» з різницею у 26 м'ячів та десятьма точними кидками Юрія Кубатка. А одесити обіграли хмельницький «ХНУ» з різницею +22 – Степану Ніколюку та Данилу Пацалюку одного точного кидка не вистачило до десяти.

А у заключному матчі дня між донецьким «Донбасом» та «Ізмаїлом» для визначення переможця командам довелося кидати післяматчеві пенальті. Основний час завершився з рахунком 27:27, а в серії точнішими були донецькі гандболісти, які виграли її з рахунком 4:2. Але найкращим снайпером матчу став лідер «Ізмаїла» Богдан Курмаз, який закинув десять м'ячів.