ПЛЕХАНОВ: «Добре виглядали на фоні Дніпра, учасника єврокубків»

Наставник Запоріжжя прокоментував спаринг проти Дніпра

419
0
ФБУ. Ввалерій Плеханов

Наставник Запоріжжя Валерій Плеханов прокоментував спаринг проти Дніпра, в якому запорізька команда поступилась 69:86. У Запоріжжя найкращим в цьому матчі був Сайвон Трейлор, який записав до активу 27 набраних очок.

«Цього разу хоч програли більше Дніпру за рахунком, але позитиву від самої гри, вважаю, що більше. Була боротьба. Першу чверть закінчили з нічийним результатом, до великої перерви програвали –2.

Дуже добре виглядали на фоні Дніпра, який незабаром зіграє кваліфікацію єврокубків. На жаль, не витримали темп у третій чверті. Супернику вдалося забити важкі очки, влучити багато 3-очкових, через що ми пропустили ривок. Якщо у першій половині у нас було 4 втрати, то у другій зробили 12. Так Дніпро й отримав різницю.

Але все одно до кінця гри боролися і постійно трималися на відстані 10 очок. Хотів би відзначити перший справді хороший матч від нашого легіонера Сейвона Трейлора. Кинув з високим відсотком, набравши 27 очок. Окрім нападу, також допомагав у захисті. Всі хлопці старалися, були емоції, відчувалося, що всі заряджені.

Ще є час до старту чемпіонату, розраховую, що встигнемо покращити командний захист та напад. Заключні передсезонні матчі плануємо зіграти вдома з Кривбасом 20 та 24 вересня».

Новий сезон Суперліги стартує 2 жовтня. Запоріжжя 5 та 7 жовтня проведе стартові матчі сезону проти Дніпра та Кривбасу. Ігри пройдуть в Палаці спору Юність в Запоріжжі, вперше це місто з початку повномасштабної війни в Україні прийматиме матчі Суперліги.

Сенсаційний виліт Португалії. ЧС з футзалу: хто вийшов до 1/4 фіналу?
Футзал | 26 вересня 2024, 20:09 13

Визначено чвертьфінальні пари: Україна – Венесуела, Бразилія – Марокко

Екс-дівчина Жерсона Янчук: «Мої улюблені футболісти? Неймар і Бекхем!»
Футбол | 26 вересня 2024, 07:15 29