ЛУЧЕСКУ: «Я трохи хвилювався. Це важлива перемога у матчі Ліги націй»
Головний тренер збірної Румунії прокоментував перемогу над Косово
![ЛУЧЕСКУ: «Я трохи хвилювався. Це важлива перемога у матчі Ліги націй»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/118/orig_703791.jpg)
Головний тренер збірної Румунії Мірча Луческу прокоментував перемогу над Косово (3:0) у 1-му турі Ліги націй. Це був перший матч Луческу на посаді керманича румунської команди після повернення.
Мірча Луческу: «Ми хотіли здобути цю перемогу. Побачив гравців, які приїхали з усього світу. Я трохи хвилювався, але потім зрозумів, що ми маємо справу з професійними та розумними гравцями, які були дуже уважні та зосереджені на тому, що я їм казав. Це важлива перемога, дуже важлива, бо вона дає нам упевненість та надію.
Важлива перемога спричиняє іншу перемогу. Тож у другому турі ми маємо зробити все можливе, щоб підтвердити цей виступ, а не лише результат. Мене цікавить результат. Це була лише одна гра, нічого страшного не сталося. Ми маємо продовжувати бути дуже уважними, дуже серйозно готуватися до кожного матчу, бо сюрпризи у футболі можуть бути від будь-кого».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Трубін знову відмовився вітати Головіна перед матчем Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/90/middle_738068.jpg)
![ВІДЕО. Трубін знову відмовився вітати Головіна перед матчем Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/90/small_738068.jpg)
12 лютого проходить перший матч 1/16 фіналу єврокубку між Монако та Бенфікою
![Усик офіційно заявив, з ким проведе наступний бій](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/middle_737993.jpg)
![Усик офіційно заявив, з ким проведе наступний бій](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/small_737993.jpg)
Олександр буде битися з переможцем пари Дюбуа – Паркер
![Костюк вийшла до чвертьфіналу престижного турніру WTA 1000 у Досі](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/slider_737987.jpg)
![ХАЦКЕВИЧ – про екстренера Динамо: «Він нікого не любив, крім себе»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/slider_737892.jpg)
![Підручний підняв у топ-10. Україна стала 8-ю в змішаній естафеті на ЧС-2025](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/slider_737975.jpg)
![Підручний підняв у топ-10. Україна стала 8-ю в змішаній естафеті на ЧС-2025](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/small_737975.jpg)