MotoGP. Мартін виграв спринт Гран-прі Сан-Марино, подіум Морбіделлі

62
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Хорхе Мартін

Топ-10: Мартін, Баньяйя, Морбіделлі, Бастьяніні, М. Маркес, Акоста, Біндер, Міллер, Куартараро, А. Маркес.

Лідер заліку чемпіонату світу Хорхе Мартін із команди Pramac виграв спринт Гран-прі Сан-Марино MotoGP, який проходить на трасі імені Марко Сімончеллі в італійському Мізано-Адріатико.

Мартін стартував з четвертої позиції, одразу вийшов у лідери і довів гонку до своєї перемоги з перевагою майже у півтори секунди над чинним чемпіоном світу Франческо Баньяйєю, який стартував з поулу і посів підсумкове друге місце.

Третє місце зайняв партнер Мартіна за командою Франко Морбіделлі, для якого цей подіум став першим за три роки. Востаннє італієць фінішував у призовій трійці на Гран-прі Іспанії 2021 року на трасі імені Анхеля Ньєто в Хересі. Крім того, для Морбіделлі цей подіум перший на мотоциклі Дукаті. 2021-го він виступав на Ямасі команди Petronas Racing Team.