Українська спортсменка взяла 3-тю медаль на Паралімпійських іграх у Парижі

189
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Анна Стеценко

Українська плавчиня Анна Стеценко здобула третю медаль на Паралімпійських іграх у Парижі. Сталося це на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S12.

Стеценко на Іграх у Парижі здобула дві медалі. Причому обидві – впродовж одного змагального дня. Спершу українська плавчиня стала срібною призеркою на 100-метрівці на спині, після чого здобула бронзу на 400-метрівці вільним стилем.

У кваліфікації Стеценко показала третій результат, подолавши дистанцію за 1:01.82. Випередили українку бразилійка Марія-Кароліна Гомес Сантьяго та японка Аяно Цудзіуті.

Перші 50 метрів фіналу Стеценко подолала на 4-му місці. Окрім бразилійки та японки пропустила вперед ще італійку Алессіо Берру. Проте на другому басейні випередила не лише Берру, але й Цудзіуті, ставши у підсумку срібною призеркою.

Це третя медаль Стеценко на Іграх у Парижі – вона має два срібла та одну бронзу. Загалом Стеценко виборола 9-ту нагороду на Паралімпійських іграх. Чотири рази вона ставала чемпіонкою, тричі – на Іграх у Ріо у 2016 році. Це 4-та медаль України у 7-й змагальний день Паралімпіади-2024.