Переможні голи були забиті менш ніж за 1,5 хвилини до кінця зустрічі

570
0
НПК України

У Парижі, столиці Франції, продовжуються змагання Паралімпіади-2024.

2 вересня збірна України вперше в історії вийшла у півфінал Паралімпіади у голболі. У чвертьфіналі українці обіграли команду Ірану з рахунком 6:3. Переможні голи були забиті менш ніж за 1,5 хвилини до кінця зустрічі. У півфіналі збірна України зіграє проти команди Бразилії, матч відбудеться у середу, 4 вересня.

Команда Федора Дубровіна розпочала змагання з двох перемог у груповому раунді – над збірними Єгипту (6:3) та Японії (9:8). В третьому турі квартету В Китаю вдалося переграти українців (6:1). Синьо-жовті у чвертьфінал вийшли з другого місця групи.

На старті матчів на вибування Україні випало зіграти з Іраном, який у груповому раунді здобув по одній перемозі та нічиїй, посівши третю сходинку квартету А. Першу 12-хвилинку українці завершили за переваги у два м'ячі (3:1). Українська команда відкрила матч з дублю Василя Олійника, згодом третій м'яч синьо-жовтих з пенальті за дві хвилини до перерви закинув Антон Стрельчик.

Іранці зрівняли рахунок упродовж п'яти перших хвилин другого тайму (3:3). Вдруге закидати з пенальті та виривати перемогу міг Стрельчик, але його спробу парирував суперник. Перемогу збірній Україні принесли дубль Олійника та ще один м'яч Стрельчика протягом двох заключних хвилин – зафіксований підсумковий рахунок 6:3.

Вперше в історії збірна України перемогла в матчі плей-оф Паралімпійських ігор. У першому поєдинку на вибування у 2021 році українці поступилися США (4:5).

У першому для себе в історії півфіналі Паралімпіади українські голболісти зіграють із чинними чемпіонами чоловічого турніру – командою Бразилії. Матч відбудеться в середу, 4 вересня.