Україна програла Латвії у матчі відбору на Олімпіаду-2026

Друга розгромна поразка у групі

3007
6
ФХУ

Збірна України з хокею провела другий матч відбору на Олімпіаду-2026. Команда Дмитра Христича програла Латвії з рахунком 1:5. Єдину шайбу у складі України у третьому періоді закинув Данило Трахт.

Як і у грі з Францією, Україна на рівних виглядала у першій половині стартового періоду, проте своїх шансів не використала. У Олександра Пересунька був вихід віч-на-віч, кілька непоганих кидків завдав Віктор Захаров.

У відповідь суперник використав два моменти до перерви, а в другій 20-хвилинці оформив ще три шайби, у тому числі дві в більшості.

У четвер Україна програла Франції 2:7. Відбір команда завершить 1 вересня грою проти Словенії.

За підсумками двох ігрових днів Франція та Латвія набрали по 6 очок та у матчі між собою визначать, хто вийде на Олімпійські Ігри.

Фінал відбору на Олімпіаду-2026. Група E

Україна – Латвія 1:5 (0:2, 0:3, 1:0)

Шайбы: 15:03 Локмеліс (Індрашіс, Фрібргс) - 0:1, 16:10 Р.Букартш (Дзеркаліс, Балінскіс) - 0:2, 29:22 Егле (Даугавінс, Балінскіс - більш) - 0:3, 32:50 Р.Букартш (Балінскіс - більш) - 0:4, 34:27 Індрашис (Р.Букартш, Якс) - 0:5, 48:27 Трахт (Захаров) - 1:5

Воротарі: Захарченко (Дяченко) – Гудлевскіс