Україна розгромно програла Франції у матчі відбору на Олімпіаду-2026

Суперник закинув 7 шайб

6107
18
ФХУ

Збірна України з хокею провела перший матч фіналу кваліфікації Олімпіади-2024 проти Франції. Зустріч завершилася з рахунком 7:2 на користь французів.

Українські хокеїсти непогано розпочали зустріч і діяли цілком на рівних, а також отримали більшість 5 на 3, однак своїх шансів не використали, хоча досить непогано розігрували шайбу в зоні суперника.

На жаль, уже в рівних складах французи забили кидком від синьої лінії, на який не зреагував воротар Дяченко. До кінця 20-хвилинки Франція забила ще раз, реалізувавши більшість. Були моменти і у України, але впевнено зіграв воротар.

У другому періоді суперник закинув три шайби за 10 хвилин та трохи заспокоївся. У третій 20-хвилинці Лялька зумів закинути у більшості, а Пересунько – у меншості, на що противник відповів ще двома шайбами.

30 серпня Україна зіграє проти Латвії.

Відбір на Олімпіаду-2026. Група E

Франція – Україна 7:2 (2:0, 3:0, 2:2)

Шайби: 08:47 Чакіашвілі - 1:0, 15:33 Да Коста (Аувіту, Тексьє) - 2:0, 24:11 Беллмар - 3:0, 28:22 Трейлле (Чакіашвілі, Дьюбе) - 4:0, 29:50 Дьюбе (Бозон) - 5:0, 43:08 Лялька (Пангелов-Юлдашев, Денискін - більш) - 5:1, 44:41 Перрет (Фабре) - 6:1, 49:41 Бертран (Тексьє, Да Коста) - 7:1, 58:42 Пересунько (менш) - 7:2

Воротарі: Папійон – Дьяченко (Захарченко)

Кидки: 34 – 27