962
2

«Це круто». Президент НОК оцінив кількість медалей України на ОІ-2024

Гутцайт вважає результат дуже позитивним

Президент НОК України Вадим Гутцайт задоволений, що на Олімпіаді-2024 національна команда здобула 12 медалей, у тому числі три золоті нагороди.

— Як оціните виступи наших спортсменів на Олімпіаді?

— Задоволений, тому що 12 медалей під час війни — це круто. Молодці хлопці, дівчата, і 22 місце в заліку — це супер.

— У нас давно вже не було стільки золотих нагород, можливо, можете сказати, завдяки чому вдалося збільшити кількість золота?

— По-перше, Ярослава Магучіх на тій Олімпіаді була бронзовою призеркою. Пройшов час, вона набралася майстерності, досвіду, бо на тій Олімпіаді їй було 19 років.

У Токіо Олександр Хижняк, на жаль, втратив найвищу нагороду. Перемагав у фіналі, він був найкращим боксером на тих Олімпійських іграх. Але, на жаль, у третьому раунді через помилку втратив золоту медаль. І збірна України з фехтування — молодці, бо на минулу Олімпіаду вони не потрапили, тут потрапили.

Я упевнений, що був ще шанс здобути медаль, Парвіз Насібов був за крок від золота, на жаль, програв. Я потім ще вірив у Ірину Коляденко, але вона фізично не могла боротися за золоту медаль, вона молодець, потрапила у фінал, на тій Олімпіаді вона бронзова призерка, зараз срібна, є куди рухатися. Я думаю, що це для неї також є стимулом, щоб повернутися і їхати за золотом.