Ужгородська команда з рекордом по пенальті обіграла «Галичанку»

845
0
Telegram (ФГУ)

Ужгородські «Карпати» обіграли львівську «Галичанку» у матчі за Суперкубок України 2024 року з гандболу серед жінок, який проходив у столичному Палаці спорту.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі за невеликої переваги закарпатської команди та завершився внічию з рахунком 14:14. Після перерви «Карпати» деякий час лідирували, але у другій десятихвилинці «Галичанка» перехопила ініціативу та повела з різницею у три-чотири м'ячі. Але на початку завершальної десятихвилинки «Карпати» відігралися та змогли перевести зустріч у серію пенальті. У серії пенальті закарпатки одразу спробували захопити ініціативу після сейву воротаря Адріани Марцин, але на третьому кидку вже Валерія Нестеренко не змогла переграти Анну Стадник. Вирішальним став промах на шостому кидку Ванесси Лакатош, яка влучила в каркас воріт.

У підсумку «Карпати» виграли серію пенальті з рахунком 5:4 та вперше у своїй історії стали володарками Суперкубку України. Він також став першим за шість років трофеєм, який виграла закарпатська команда.

Капітан і розігруюча «Карпат» Анна Гававка стала найкращим гравцем і найкращим снайпером матчу. Вона закинула у ворота суперниць рекордні для матчів за Суперкубок України 13 м'ячів. Мілана Шукаль із «Галичанки» закинула у ворота ужгородської команди 11 м'ячів і стала найкращим гравцем матчу у складі своєї команди.