Україна розгромила Коста-Ріку на старті футзального турніру в Португалії

Синьо-жовта команда відвантажила 4 м'ячі у ворота суперників

721
0
Setanta Sports

Збірна України з футзалу вдало розпочала виступи у міжнародному турнірі чотирьох команд у Португалії.

Увечері 22 серпня у першому турі зустрілися збірні Коста-Ріки та України (0:4).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Синьо-жовта команда відвантажила 4 м'ячі у ворота суперників, забивши двічі в кожному з таймів. Голами відзначилися Артем Фаренюк, Ростислав Семнченко, Петро Шотурма, Данило Абакшин.

Синьо-жовті одразу ж заволоділи ініціативою, і на 3-й хвилині Абакшин із передачі Семенченка ударом із лівого флангу відкрив рахунок. Пізніше відзначився й Семенченко – після вкидання Сухова кіпер суперників відбив м’яч точно на ногу Ростиславу. До перерви українці могли забивати й утретє. На старті другого тайму костариканці не використали кілька моментів – на висоті був Сухов. А на 29-й хвилині Шотурма скористався пасом Корсуна й із гострого кута збільшив перевагу збірної. Наприкінці матчу Фаренюк із передачі Педяша встановив остаточний рахунок – 4:0.

В іншому матчі Португалія розгромила Кубу (9:0), з якою наступний матч проведе українська команда (23 серпня о 22:30).

Синьо-жовта команда Олександра Косенка готується до фінального турніру чемпіонату світу 2024, який з 14 вересня по 6 жовтня відбудеться в Узбекистані.

З 12 серпня збірна України з футзалу провела збори в Ужгороді. Звідти вона вирушила до Португалії на турнірі чотирьох команд, після якого здійснить переліт до Боснії та Герцеговини, де зіграє ще два товариські матчі (28 серпня з Боснією та 30 серпня з Лівією).

Міжнародний турнір у Португалії

1-й тур, 22 серпня

Коста-Ріка – Україна – 0:4

Голи: Абакшин, 3, Семенченко, 13, Шотурма, 29, Фаренюк, 36.

Україна: Сухов, Зварич, Корсун, Чернявський, Шотурма, Ципун, Семенченко, Микитюк, Педяш, Мельник, Жук, Абакшин, Фаренюк, Швед.

Склад збірної України з футзалу

Воротарі: Юрій Савенко (Аврора Київ), Олександр Сухов (ХІТ Київ), Кирило Ципун (П'яст, Польща), Олександр Сіріцький (Ураган Івано-Франківськ).

Польові гравці: Ігор Корсун (без клубу), Петро Шотурма (Ураган Івано-Франківськ), Євгеній Жук, Андрій Мельник, Даниіл Абакшин, Ігор Чернявський, Олександр Педяш (усі – ХІТ Київ), Микола Микитюк (Кордоба, Іспанія), Ростислав Семенченко (Аврора Київ), Михайло Зварич (Енергія Львів), Назар Швед, Артем Фаренюк (обидва – Євробус, Польща).