Українські волейболістки масово переходять до закордонних клубів
Основна група гравців пішла з дніпровського «Прометея», що вже припинив існування
![Українські волейболістки масово переходять до закордонних клубів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/102/orig_700445.jpg)
Після того, як багаторічний лідер українського жіночого волейболу, чемпіон країни, володар Кубку України та учасник двох останніх сезонів Ліги чемпіонів «Прометей» (Дніпро) був закритий його президентом Володимиром Дубинським, всі волейболістки терміново шукають собі нові команди, переважно за кордоном.
Так, колишній капітан «Прометея» Світлана Дорсман тепер виступатиме за польський «Металкас Палац Бидгощ».
Зв’язуюча Дар'я Шаргородська перейшла до казахстанського «Жетису».
Центральна блокуюча Олена Харченко стала гравцем румунського клубу Алба Блаж.
Там же в Румунії гратиме наступного сезону ще одна центральна блокуюча Анастасія Маєвська, але в команді «Динамо» (Бухарест).
А ось догравальниця Євгенія Хобер вирушила до Угорщини до клубу «Уйпешт».
У Словенії в команді «Нова Гориця» гратиме ще одна зв’язуюча Вікторія Олійник.
Діагональна Вікторія Даньчак вилетіла до Південної Кореї, де стала гравцем клубу ІБК Альтос.
Трохи раніше з «Прометея» пішли всі легіонерки на чолі з головним тренером болгарським фахівцем Іваном Пєтковим, який тепер працюватиме у французькому «Ле Канне». До речі, сербська діагональна Марта Дрпа тепер гратиме за грецький «ПАОК», а її співвітчизниця догравальниця Бояна Міленкович та туркеня Меліса Бюкмен стали гравцями турецького клубу «Білєдієспор».
До Казахстану вирушила і Марта Федік. Вона минулого сезону виступала за інший дніпровський клуб «Аланта», а перед цим стала чемпіонкою України у складі «Прометея». Тепер Марта гратиме за клуб «Берель».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Усик відмовиться від поясів». Перший номер рейтингу – про бій з українцем](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738963.jpg)
![«Усик відмовиться від поясів». Перший номер рейтингу – про бій з українцем](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738963.jpg)
Фабіо Вордлі розповів, чи можливий його бій з Олександром
![Ястремська розбила нейтралку на супертурнірі в Дубаї та вийшла на Свьонтек](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/98/middle_739629.jpg)
![Ястремська розбила нейтралку на супертурнірі в Дубаї та вийшла на Свьонтек](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/98/small_739629.jpg)
Даяна у двох сетах здолала Анастасію в 1/16 фіналу змагань WTA 1000 в ОАЕ
![Переможець регулярного чемпіонату з волейболу набрав 100% очок](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/slider_739129.jpg)
![Роналдіньо пояснив, чому Мессі не найкращий в історії футболу](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738637.jpg)
![Трубін засмутив. Бенфіка і Монако в матчі-відповіді влаштували перестрілку](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/98/slider_739693.jpg)
![Трубін засмутив. Бенфіка і Монако в матчі-відповіді влаштували перестрілку](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/98/small_739693.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/121/thumb_344368.jpg)
![Oleksandr Melnychuk](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/121/thumb_344368.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/140/thumb_348123.png)
![Антон Корзун](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/140/thumb_348123.png)