Юніорський ЧУ-2024 з літнього біатлону. Відбулися спринтерські гонки

Перемоги здобули Єгор Макаренко та Поліна Пуцко

6
0
ФБУ. Єгор Макаренко

3 серпня розпочався Чемпіонат України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок. Відкривали змагання юніори в спринтерській гонці.

Першим дістався фінішу чернігівський біатлоніст Єгор Макаренко, якому вдалося закрити всі десять мішеней та показати непогану швидкість. Молодший Олександр Біланенко фінішував на 45 секунд пізніше, щоправда, в пасиві юного спортсмена ще й дві хиби на стійці. Закрив призову трійку Михайло Хміль, якому не завадила навіть низька влучність, усього 50% – настільки швидким Михайло був на трасі.

Після хлопців на старт спринтерської дистанції ЮЧУ вийшли юніорки. Точна стрільба нікому з дівчат не вдалася. Перемогу здобула Поліна Пуцко – з двома хибами на лежці вона на 45 секунд випередила Вікторію Хвостенко, в якої на один промах більше загалом. Третє місце посіла Аліна Хміль, яка підтримала почин брата: як щодо неточності на рубежах, так і відносно високої швидкості по дистанції.