Жіноча баскетбольна збірна здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи

92
0
Федерація баскетболу України

Жіноча баскетбольна збірна України U-16 здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи у Дивізіоні В.

На турнірі, що проходить у турецькій Коньї, національна збірна розгромила Косово з рахунком 82:52.

Українки вже в першій чверті забезпечили собі двозначну перевагу, яку лише збільшували. В підсумку збірна України виграла всі чотири чверті матчу, здобувши переконливу перемогу +30.

Найрезультативнішою в матчі стала Вікторія Анісімова, яка набрала 18 очок, реалізувавши 5 дальніх кидків з 7 влучних у команди.

Вже завтра, 17 серпня, збірна України проведе третій матч на чемпіонаті Європи проти господарок, збірної Туреччини, яка в стартовому для себе матчі обіграла Косово 105:45, а сьогоднішній ігровий день пропускає.

Чемпіонат Європи U-16. Жінки, Дивізіон В

Конья, Туреччина

Україна – Косово 74:49 (23:12, 22:17, 17:10, 20:13)

Україна: Анісімова 18, Максимчук 10, Домініка Мурзова 10 + 5 підбирань, Петришак 14, Гаврильчик 7 + 4 підбирання – старт; Даліла Мурзова 9, Жданова 6, Оніщенко 3, Подоляко 2, Позняковська 2, Коломієць 1, Космач 0.