Парвіз НАСІБОВ: «Сподіваюся, з третього разу доберуся до золота»
Український борець націлений виступити на Олімпіаді-2028
![Парвіз НАСІБОВ: «Сподіваюся, з третього разу доберуся до золота»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/orig_698938.jpg)
Український борець Парвіз Насібов прокоментував свій виступ на Олімпіаді-2024, де він знову завоював срібло:
«Виклик – велика відповідальність. Тому що дуже хотів порадувати. Розумів, що такий час. Відчував відповідальність, що за мною стоїть уся країна, хлопці у вболівальницьких окопах дивляться. Для мене це було дуже важливо. І мотивація, і відповідальність.
Якби виграв, у мене, мабуть, мети й мотивації не було б. Але в мене були цілі й мотивація, бажання виграти – так у мене все й залишається. Тому що я ще не став олімпійським чемпіоном, два срібла поспіль. Як то кажуть, Бог любить трійцю – сподіваюся, з третього разу все-таки доберуся до медалі найвищого ґатунку».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Спортивний оглядач! Дивіться відео голів у новому Telegram-каналі](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/183/middle_636678.jpg)
![Спортивний оглядач! Дивіться відео голів у новому Telegram-каналі](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/183/small_636678.jpg)
Отримуйте швидше за всіх огляди матчів на свій телефон у Телеграмі!
![ОФІЦІЙНО. Динамо відправило Царенка до Польщі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/middle_698881.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Динамо відправило Царенка до Польщі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/small_698881.jpg)
Півзахисник гратиме в польському чемпіонаті
![«Золоту» шаблю Харлан продадуть на благодійному аукціоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698800.jpg)
![Зоря очолила чемпіонську гонку. Турнірна таблиця УПЛ після 2-го туру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698780.jpg)
![Манчестер Сіті загрожує виліт із Англійської Прем'єр-ліги. Що сталося?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698863.jpg)